2733
2739

از وقتی طلاق گرفتم با اینکه خانوادم میدونن شوهرم مرد کلاهبردار و کثیفی بود ومنو ول کرد فرار کرد و رفت باز هر سری دارن منو سرزنش میکنن تو خونه مدام بهم فشار میارن زور میگن و اهمیتی برام قائل نیستن میخوام برم جدا زندگی کنم اما پول و سرمایه میخواد ک ندارم دیشب زنگ زدم اورژانس اجتماعی گفت فردا برو بهزیستی خودتو معرفی کن بری خوابگاه دوست ندارم عاقبتم ی ادم معتاد و کارتون خواب بشه😔😔

مگه هرکی میره خوابگاه بهزیستی معتاد و کارتن خواب میشه،؟😐😐

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان پنج ساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بچه نداری ؟ 

اگه اسمم دخی باکلاسه واسه اینه ک فراموش نکنم من زنی بودم ک اوج جوونیمو و شیطنتمو  گذاشتم پای شوهرم چه محبت ها ک نکردم از بهترین لباسها گذشتم از کمترین تا بیشترین خرج گذشتم تا بتونه ب خودش برسه بهترین ماشین خرید مغازه زد من از ارزوهام گذشتم تا ب ارزوهاش رسید 😔 اما جوابم این بود کتک فحش تهمت خیانت و بیرون شدن  از خونم😔 من مادر بودم نتونستم زندگی دخترمو تباه کنم چون پدر خوبی برای دخترم بود نخواستم در حقش ظلم کنم و زندگیش بشه پر از استرس و غم ...دختر من هم پدر میخواست هم مادر پس موندم اماااا شوهرمو از قلبم بیرون کردم الان من یه دخی باکلاسم 😍 انواع لاکارو دارم یه عالمه ماسک و کرم و اسکراپ  انواع لباسا رنگی رنگی یه دختر ژیگول و شیکم یه دختر شاد و خوش رقص دوستای خوب و پایه دور همی و مهمونی من حتی برای خودم کادو هم میخرم  من دیگه از چیزی نگذشتم من خودمو تو محبت کردن ب پای مردی ک لیاقت نداشته بود گم کردم من سخت درگیر شستن و روفتن و شوهر داری و پس انداز بودم خودمو از همه چیز انداخته بودم   ☹️اما الان  این منم یه دختر ک زندگیش واسه خودشو دخترشه😉 ک و ن لق بقیه ک باعث ازارم شدن 😝تنهایی و عشقه 
2738

عزیزجان مگرهرکی میره بهزیستی معتادمیشه،بروکلانتری محلتون نامه بگیربرو دادستانی،ازاونجا معرفیت میکنن بهزیستی به عنوان زن بدسرپرست،بعدشم دنبال کارباش وزندگی بساز

لطفالایک نکنید،ممنون
مگه شوهرتونو خودتون انتخاب کردین؟؟

آره خودم انتخابش کردم اما نمیدونستم اینقدر کثیف و بی وژدانه خانوادم تاییدش کردن اما کم ولی خب من گناهی ندارم رفتم زندگی کنم ولی اون خیانت کرد و ولم کرد و رفت 

مگه هرکی میره خوابگاه بهزیستی معتاد و کارتن خواب میشه،؟😐😐

ن منظورم اینه اگه نتونم تو خوابگاه دووم بیارم مجبورم بزنم بیرون ازش اون وقت ی دختر بی پناه عاقبتش چی میشه

کار پیدا کن هرجور هست مستقل شد.زندگی بهم یاد داده تهش خودتی و خودت.ن مادر و پدر میمونه برات ن بچه و ...

آره اما کار پیدا کنم کجا زندگی کنم ب ی ادم اواره کار میدن مگه اگه از پیش خانوادم برم جایی ندارم اونا میگن بمون ولی با قوانین ما و زورگویی هاشون

یه کار فول تایم پیدا کن که هم پولش بیشتره و بتونی جمع کنی و با یه وام یه خونه کوچولو اجاره کنی هم نیستی تو خونه و کمتر با خانواده مواجهی

خوب من،هنر عشق در پیوند تفاوت هاست و معجزه اش نادیده گرفتن کمبودها... زندگی ست دیگر...همیشه که همه رنگهایش جور نیست،همه سازهایش کوک نیست، باید یادگرفت با هر سازش رقصید،حتی با ناکوک ترین ناکوکش...اصلا رنگ و رقص و ساز و کوکش را فراموش کن! حواست باشد به این روزهایی که دیگر برنمی گردد،به فرصت هایی که مثل باد می آیند و می روند و همیشگی نیستند؛به این سالها که به سرعت برق گذشتند،به جوانی که رفت، میانسالی که می رود،حواست باشد به کوتاهی زندگی !                                                                               زندگی به همین آسانی می گذرد... 
2706