2733
2739
من که شوهرم کرونا گرفته و قرنطینه تو خونه منم خونه مادرم برا ظهر سوپ درست کردم بردم براش به نظرتون ب ...

حلیم با گوشت گوسفند. آبگوشت بلدرچین. پلو با ماهیچه گوسفند. پلو‌با رون بوقلمون. عدسی با قلم

🖤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چجوری درست میکنی میشه بگی

سینه مرغو بپز بعد ریش ریش کن تو یه ماهیتابه پیازو خورد کن سبک که شد مرغتو بهش اضافه کن سیرم رنده کن بهش اضافه کن بعد کمی سرخ کردن بهش رب گوجه و زردچوبه و نمک و فلفل و آویشن بهش بزن عالی میشه

من کنارش سیب زمینی خلالی هم سرخ میکنم قارچ هم میتونی جدا تفت بدی یا با مرغت سرخ کنی بعد با خیار شوهر و گوجه و کاهو نوش جان کنید 

قارچ و سیب زمینی اختیاریه

✋اَلسَّلامُ عَلَيْكَ يا اَبا عَبْدِاللهِ وَعَلَى الاَْرْواحِ الَّتي حَلَّتْ بِفِنائِكَ عَلَيْكَ مِنّي سَلامُ اللهِ اَبَداً ما بَقيتُ وَبَقِيَ اللَّيْلُ وَالنَّهارُ وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّي لِزِيارَتِكُمْ ،✋اَلسَّلامُ عَلَى الْحُسَيْنِ✋وَعَلى عَلِيِّ بْنِ الْحُسَيْن✋ِ وَعَلى اَوْلادِ الْحُسَيْنِ✋وَعَلى اَصْحابِ الْحُسَيْن ِالهی زیارتش را دراین دنیا و شفاعتش را در آخرت نصیب مان بگردان💚
این چ غذاییه

کدو رو برش زدم روش رو و لابه لای برش ها پیاز و گوجه و سیبزمینی برش زده گزاشتم . بعدش رب روبا نمک و فلفل و ادویه تفت دادم و قوره اضافه کردم و اب ریختم کمی . کدو ها رو گزاشتم داخلش . 30 دقیقه بعد امادست

بنویسید که این مرده به عشق - بر سر قبر خویش گریه نکرد - میلاد مزارش هم که رسید - غم را با دل خویش لمس نکرد
2728
2740

فسنجون

به قول کافکا : بغلم کن ، بغلم کن که حرف زدن کافی نیست ....                                 پناه میبرم به رویا ....از شر تمام واقعیت های تلخ ...نمیدانم رسیدن چیست،اما بی گمان مقصدی هست که همه وجودم به سمت آن جاری است...

نون باگت بگیر با کالباس و کالباس و بزار لاش و بزنید بر بدن😋

انقدر خوشمزه میشهههه

لطفا برای شادی روح مادربزرگ مهربونم صلوات بفرستید،۱۴۰۰/۶/۱۸رفتش پیش خدا.فقر چیزی را نداشتن است اما آن چیز پول نیست،طلا و غذا نیست،فقر گرسنگی نیست،فقر همان گرد و خاکی است که بر کتاب های به فروش نرفته کتاب فروشی می نشیند،فقر پوست موزی است که از پنجره یک ماشین به خیابان انداخته می شود،فقر شب را بی غذا سر کردن نیست،فقر روز را بدون اندیشه به سر بردن است       دوستان من قبلا خواننده خاموش بودم😅 هر کسی یه نظری داره پس بیاید به نظرات هم احترام بزاریم،باتچکر🌹دلگیرم از جماعت نی نی سایتی👩‍🦯👩‍🦯           
2706