2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من که شوهرم کرونا گرفته و قرنطینه تو خونه منم خونه مادرم برا ظهر سوپ درست کردم بردم براش به نظرتون برا شامش چی بزارم؟ 

همسرم میگه: تو زبونی با دوتا سیاره رنگی تو چشات🥺😍چیزایی که باید درمورد من بدونی:سپیده ام عاشق کتاب وقهوه 📚☕️سه ساله که متاهل و متعهدم به یه مرد خوشتیپ وجذاب که مهم ترین داشته ی زندگیمه 🖇❤️‍🔥از ادمای دروغگو متنفرم خیلی راحت ادما، رفتارا، و چیزای سمی رو از زندگیم حذف میکنم، هیچ وقت به بدترین ادم با چشم تحقیر نگاه نمیکنم و خودمو بالاتر نمیبینم واز کسی توقع ندارم تو زندگی🙃تویی که اینو می‌خونی، پوست لبتو نکن، قوز نکن، آب بخور، به اونی که رفته تکست نده، موهاتو شونه کن، مثبت فکر کن، حرص نخور، الکی تو نت نچرخ، هدفاتو و استعدادات چه کوچیک چه بزرگ مشخص کن و کم کم برو سمتشون، آهنگایی که باعث بد شدن حالت می شنو رد کن، خودتو دوست داشته باش، دوش آب سرد بگیر، به روزای گذشته فکر نکن و کیلومتر ها از چیزی و کسی که بهت احساس ناکافی بودن می‌ده فاصله بگیر عزیزم.بهت قول می دم همه چی خوب می‌شه.وخدایی نزدیک تر از رگ گردن 🕊❤️#سپیده🌾
2740
رو پروفت کراشمط😂😂😂😂😂😂😂😂

قابلتو نداره آدرس بده خدمت برسیم ....عاشق حس چهره شم  خوده خودمه یه آبانیه کمال گرا که رفتار دیگران چهره شو کج و کوله کرده 

میدونم هر چی میگم گل میگم ولی شما لایک نکنید 😒🤨
خیلی راحت و سبکه ماهی ۴ کیلو سبزی فریز کنی دیگه سه سوت آماده ست عشقه منه

اره واقعا خیلی خوشاینده.ما توشهرستان زندگی میکنیم.هفته بازار داریم.سه شنبه هرهفته یه کیلو سبزی کوکومیگیرم نصف میکنم نصفش همونروز کوکو.نصف دومشم تا سه شنبه ی بعدی.هم تروتازه میخوریم هم لذیذه.شوهرخان که خیلی می پسنده

💚||•بیا و ایوان دلم را چراغانی کن•||💚
من که شوهرم کرونا گرفته و قرنطینه تو خونه منم خونه مادرم برا ظهر سوپ درست کردم بردم براش به نظرتون ب ...

یکم گوشت بدون  چربی بپز لای کته ساده بذار 

بزرگترین دشمن هرکس خودشه
2706