2737
2734
خوشم نمیومد ازش ردش کردم.میگفت وقتی عقد کنم با خانمم میرم انجام میدم.پسره هنوز مجرده😐

بعد عقد که فقط میخوان با خانومشون تنها باشن یه چی گفته

آرامش سهم قلبی است که درتصرف خداست.    
دقیقا پسر اولمو سر چهل روزگی ختنه کردم الهی بمیرم بچمو گرفتن بردن اتاق عمل ،نذاشتن کسی کنارش واسته، ...

شاید بد انجام داده طرف... منکه کلا 5دقیقه شد. به روش حلقه... دیرتر ببری بچه تو ذهنش میمونه. دردش هم بیشتره. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خومدمش میخوام پسرمو خفه کنم😬😬😬🤕

صدای منو میشنوید از یه امضای پر انرژی مثبت😎 با افتخار یه مولتی فن و کیدرامر😁 توی تاپیکای عکس و داستان زندگی تگم کنین🌻 امضای نی نی سایتیا جوری شده که هنوز نخونده صلوات میفرستم  ‌‌انشااالله تویی که این امضارو میخونی جیبت پرپول باشه،دلت پر از آرامش و خوشحال باشی  
2731
خوشم نمیومد ازش ردش کردم.میگفت وقتی عقد کنم با خانمم میرم انجام میدم.پسره هنوز مجرده😐

شوهرم میگه بذار وقتی پسرمون خواست دوماد بشه با خانومش بره ختنه کنه😅😅(البته شوخی میکنه😅)

مرنجان دلم را ، که این مرغ وحشی 🕊                                     ز بامی که برخواست ، مشکل نشیند  ....💔
بعد عقد که فقط میخوان با خانومشون تنها باشن یه چی گفته

منظورش این بود که دوست داره با زنش بره.

معین زِد یجایی تو اهنگش میگه:من سرم را شیره میمالم که یادت نیستم اما،پشت حجم بیخیالی دوستت دارم هنوز❤من همونیم که هرشب یادش میره چقدر دوسش نداریو دوباره عاشقت میشه❤
2740
اصن برا چی پسرارو ختنه میکنن///////: خب نکنن من شنیدم خیلی کشورا ختنه نمیکنن

نميدونم بچه پسر داريد يا نه اما يكى از دلايل عفونت زير پوست و ادرارى و بى اشتهايى و تب و بيقرارى و سوءتغذيه همين پوست ختنه گاه هست كه بايد ختنه بشه!

كــاش سرنوشت مــا جدا بود🖤
خانوما یه سوال من داداشم ۱۱ سالشه هنوز ختنه نکرده خواستم بدونم براش مشکل میشه یا خطرناکه؟؟

۱۱😐خیلی دیره شما کجا بودید چرا زود نکردید

کی می‌دونه شاید  اتفاق خوب تو سکانس بعدیه :)💜کاربر قدیمی نیسم😈