2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بچه تو‌هر سنی درد رو‌کامل متوجه میشه! وقتی بچه است چون جیغش کم قدا تره دلیل نمیشه که عذاب نکشیده

حداقلش اینه وقتی بچس بعدا یادش نمیاد و براش خاطره بد به جا نمیمونه 

بچه ۷ ساله تا قیام قیامت یادشه 

2738
عجب😐بعد تو چیکار کردی؟😐

خوشم نمیومد ازش ردش کردم.میگفت وقتی عقد کنم با خانمم میرم انجام میدم.پسره هنوز مجرده😐

معین زِد یجایی تو اهنگش میگه:من سرم را شیره میمالم که یادت نیستم اما،پشت حجم بیخیالی دوستت دارم هنوز❤من همونیم که هرشب یادش میره چقدر دوسش نداریو دوباره عاشقت میشه❤
بچه تو‌هر سنی درد رو‌کامل متوجه میشه! وقتی بچه است چون جیغش کم قدا تره دلیل نمیشه که عذاب نکشیده

دقیقا پسر اولمو سر چهل روزگی ختنه کردم

الهی بمیرم بچمو گرفتن بردن اتاق عمل ،نذاشتن کسی کنارش واسته،۴۵ دقیقه فقط صدایه جیغ و ناله بچمو میشنیدم،وقتی دادنش تو بغلم رنگش مثه گچ دیوار بود 😔😭،واسه همین چشم ترسیده پسر دوممو گفتم بزرگ شد ختنه میکنم که لااقل طاقتشو داشته باشه😭😭😭

مرنجان دلم را ، که این مرغ وحشی 🕊                                     ز بامی که برخواست ، مشکل نشیند  ....💔
هنوز؟!یعنی تصمیم داشته این کارو انجام بده و هموز انجام نداده؟!😂

یعنی تا ۲۵ سالگی ختنه نشده بود

معین زِد یجایی تو اهنگش میگه:من سرم را شیره میمالم که یادت نیستم اما،پشت حجم بیخیالی دوستت دارم هنوز❤من همونیم که هرشب یادش میره چقدر دوسش نداریو دوباره عاشقت میشه❤

دوستم آمریکا هست میگه اونجا عادیه حتی غیر مسلمون ها برای جلوگیری از عفونت و.... انجام میدن توی بیمارستان همون موقع دکتر برای پسرش انجام داده بود

آرامش سهم قلبی است که درتصرف خداست.    
جلسه اول اینو گفت  

اولین باری که خونمون باهمدیگه حرف زدیم.قبلش یکی دو بار حرف زده بودیم ولی شب اولی که رسما اومدن به خودم گفت