2733
2739
عنوان

مادرشوهرم جاریمو خیلی دوست داره

863 بازدید | 13 پست

بهش احترام میزاره 

وقتی مادر جاریم مریض میشه مادرشوهرم به من میگه بیا باهم بریم عیادت منم میریم

و کلی احترام دیگه

حالا من سه ساله عروس شونم یک بار دست جاریمو نگرفت بیاردش خونه من

حتما باید دعوت کنم که جاریم بیاد

تازه عقد کردن قبلا دوست بودن اصلا خونه من نیومد ارزش قاعل نمیشه

وقتی میرم خونه مادرشوهرم مادرشوهرم همش با جاری میگن میخندن منو تحویل نمیگیره 

منم زیاد نمیرم آرامش دارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خب؟

بحران آب را جدی بگیریم.خیلی خیلی جدی.آب واقعا کمه.😔اگه رعایت نکنیم سازمان ملل  گفته تا ۵ سال آینده یعنی ۲۰۲۵ جنگ بر سر آب تو خاور میانه شروع میشه...و تا سال ۲۰۴۰ از بعضی شهرای ایران فقط یه اسم باقی میمونه.😔تروخدااااا رعایت کنید.بخاطر بچه هامون..کم آبی و بی آبی واقعا وحشتناکه.بچه هامون خیلی گناه دارن😔😔😔

خب ماهم یکی از عروسامونو بیشتر دوسداریم چون اخلاقاش بهترن، نگاه کن ببین خودت چجوری

یه روی توی یه نقطه ای از زندگیت قرار میگیری و برمیگردی به سختی های پشت سرت نگاه میکنی، میبینی تو باید این سختی هارو میکشیدی، باید از این درد ها عبور میکردی ، باید این اتفاق ها میوفتادن تا تو به جایی که الان هستی برسی❤️🌸
2738

خب عزیزم شما چرا خودتو سبک میکنی

هی هردفعه بهت میگن میری 

درصورتیکه خودت میگی باید دعوتشون کنی تا بیان

💙توسل به حضرت رقیه س معجزه میکنه💙هنگامی که حضرت رقیه سلام الله علیها را واسطه برآورده شدن حاجت قرار می دهید - عدد 14 را در نظر بگیرید. مثلا بگویید چنانچه انشاءالله مشکلم برطرف شد چهارده صلوات بر محمد وآل محمد و یا 14000 هزار تومان و یا چهارده میلیون تومان و... به نیت آن بانوی مکرمه به فلان امر خیر اختصاص دهم. و براستی که ثمرات توسل به اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام برکسی پوشیده نیست. امید آنکه خداوند متعال ما را در زمره شیعیان راستین آن بزرگواران قرار دهد. آمین یا رب العالمین...التماس دعا

منم مادر شوهرم چون شوهرمو بیشتر دوست داره منم دوست داره ولی منم هیچوقت بی احترامی نکردم همیشه کمکش میکنم تو کاراش که حتی مادر بزرگ شوهرمم همیشه میگه همیشه ذکرو خیرت هست .یا اینکه زیادم نیست ازدواج کردم ولی جاریمم چون سنش کمتر منه و تقریبا اندازه سن خواهر شوهر کوچیکمه مادر شوهرمم باهاش خوبه ولی به صمیمت من نمیرسه .همیشه هم هم مادر شوهرم میان خونمون هم جاریم ولی اینم بگم ما یه شهر دیگه هستیم دیگه نمیدونم در نبود من چیکار میکنن

به پای هم پیر شن

ولشون کن . بعدا از اون توقع بیشتری هم داره. ب

من یه زن امروزی ام در عین حال که برای آگاهی همه جانبه و روشن بینی ام تلاش می‌کنم قسمت هایی از وجودم هم از مسائلی پیش پا افتاده آزرده میشه. هیچ انسانی کامل نیست. کسی که همه‌ی تاپیک هاش گل و بلبله بنظر من حتما دچارخودسانسوریه.