2733
2739
عنوان

(( پولدارا به مجازی معتاد نمیشن ))🙃

301 بازدید | 35 پست

به راحتی میتونن مسافرت برن از یه کشور به یه کشور دیگه ( الان واکسنای کشورای دیگه زده شده و اجازه ی پرواز دارن). میتونن حیوون خونگی داشته باشن باهاش سرگرم بشن .میتونن با ماشینشون برن دور دور و خرید . میتونن بخاطر پولشون کلی دوست و رفیق دور خودشون جمع کنن . میتونن دوره های مختلف اموزشی شرکت کنن و سرگرم بشن .میتونن هر وقت دلشون گرفت جلسه با روانشناسشون بردارن . میتونن و خیلی چیزای دیگه ....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قبول ندارم حرفتو

آدمی که تنها قوی شدن رو یاد بگیره مثل آدمیه که بتونه تنها توی جنگل زندگی کنه و این آدم حالا دیگه شکست ناپذیر میشه....البته که تعریف شکست ناپذیر کسی نیست که شکست نمیخوره، بلکه کسیه که بلند شدن دوباره  بعد از شکست ها رو یاد گرفته....و حالا میشه گفت کسی که از اعماق چاه مشکلات به تنهایی خارج‌ میشه،  قدرت روبرو شدن با انواع طوفان های زندگی رو داره...پس اگه در اون موقعیتی نترس و ادامه بده....چون چیزی که آخرش برات میمونه ، یه آدم مستقل و قوی که به خودش تکیه و افتخار میکنه🥰 لطفا درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم، بغیر از دوستای خودم که میشناسمشون💛
2731

همه اینایی که میگی هست ولی مجاز اومدن هم یه انتخابه ، بنظر من ربطی ندارع

یه روی توی یه نقطه ای از زندگیت قرار میگیری و برمیگردی به سختی های پشت سرت نگاه میکنی، میبینی تو باید این سختی هارو میکشیدی، باید از این درد ها عبور میکردی ، باید این اتفاق ها میوفتادن تا تو به جایی که الان هستی برسی❤️🌸

😩🚶‍♀️💔

اگ قلبمم منت تپیدن بزاره درش میارم                                         شاید  تنها کسیو ک فراموش نکنم تویی

والا

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴
2738

چرا اوناهم معتاد مجازی میشن چون میخان پولداریشونو توچشم مردم بکنن 🙄🙄🤨🤣🤣🤣🤣🤣🤣تومجازی هی عکس میزارن 

عشق لیاقت میخواهد و عاشق شدن جرات همیشه دنبال کسی باش که با تمام عیب هایت حاضر باشد که به توعشق بورزد

نی نی سایت واسه فقیر فقراس😐 

والا با اون تاپیکای سرکاریشون

بروپایین                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                   مرسی  حالا برو بالا
2706