2733
2739

پسر من دیوونم کرده سه سالشه فقط چیزای خاصی میخوره مثلاً برنج مرغ برنج و کباب کوبیده و ماهیتابه ای شوید پلو و استانبولی به خدا نمی‌دونم چ کنم هرجا میرم همه ی جوری نگام میکنن انگار جنایت کردم چه کنم یواش یواش خوب شده و همه چی بخوره تورو خدا خوب راهنماییم کنید و اینکه غذاهای درشت نمیخوره خودش غذا نمیخوره لطفاً کمکم کنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تایه حدی طبیعیه عزیزم در این سن

سعی کن غذاهای انگشتی درست کنی بزاری جلوش خودش بخوره 

بشقاب ولیوان وقاشق چنگال جذاب براش بگیر غذارو بزار جلوش وبرو دنبال یه کاری تاخودش بخوره

🤲 اللّهُمَّ عَجِّل‌ْ لِوَلِیِّکَ الْفَرَج 🤲
2728

واااا

دیوونه شدن نداره در حد زنده موندن هم غذا بخوره کافیه بزرگ میشه خوب میشه چقد سخت میگیری

منم بچه م غذا نمیخوره بیشتر اوقات، حتی مرغ هم نمیخوره ، استانبولی هم نمیخوره زیاد

بیخیال بابا

2738

اینکه پسر منه.. تا 7 سالگی اوضاعم همین بود

الان که دومی اومده میبینه خواهرش همه چی میخوره اونم خوب شده چند بار اصرارش کردم مثلا دیشب تخم مرغ درست کردم نمی‌خورد گفتم ببین رزي میخوره یه لقمه بخور اگه دوست نداشتی نخور و.. اولش قبول نمی‌کرد ولی بعد دید شام همینه اومد نشست سیر خورد

گوشت مرغ نمی‌خورد الان میخوره تو غذاهای مخلوطی همه چیزو جدا می‌کرد ولی الان خوب شده

خورشت سبزی فقط لوبیاشو می‌خورد الان همشو میریزه 

و الی آخر 

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
مثلاً چی براش درست کنم انگشتی رو میشه بیشتر توضیح بدید ممنونم

سیب زمینی سرخ شده،تخم بلدرچین آب پز،گوشت قلقلی سرخ شده،ماکارونی فرمی،کتلت وماهی ومیوه وهرچی فکر کنی به قطعات کوچیک روی مثلا نون تست بزار بعد کمی سس بزار جلوش

🤲 اللّهُمَّ عَجِّل‌ْ لِوَلِیِّکَ الْفَرَج 🤲

دستتون درد نکنه پس بهش سخت نگیرم‌ و هرچی دوست داره درست کنم مادرشوهرم اینا منو دیونه کردن حتی زنگم‌میزنن اگ‌موفق نشن حضوری حرف بزنن تو یه ساختمونیم‌ به خدا دارم عذاب میکشم مشکل اصلیم دیگران هرچی سعی میکنم بی اهمیت باشم زندگیمو تلخ میکنن