2733
2739

اوووونقد فرق میذارن مثال شبو روز😢 مخصوصا مادر شوهرم 

یه سری‌چیزارو که میبینم خیلی بهم میریزم‌مثل‌الان چیکار کنم‌

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

برا منم میزارن ولی برام مهم نیست کلا ماهی یه بار میرم اونم‌چند دیقه که همون چند دیقه هم مادرشوهرم قیافه اشو رو عین برج زهرمار میکنه 

ارزش ادمای امروز فقط یک ماهه بقیه اش میشی تکرار مکررات ....
2740

اونقدر سرم گرم خودم و زندگیمه که اصلا نمیبینممممممم کی با کی چه جوری رفتار میکنه

من واقعا عمر اضافه ندارم که سر مقایسه هدرش بدم

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

خیلی زیاد جالبه که شوهر اشغالمم تمام هزینه های زندگی و تفریح و دکتر دوا و همه چیرز کل خانوادش و برادر خواهرشو میده همشونم متاهلن باز جاریم پیش من افه میاد خدا شوهرمو‌لعنت کنه الهی

هر وقت فقر درونی شدیدتر باشه نمایش بیرونی بیشتره،  رنج نباید تورا غمگین کند این همان جایی هست که اغلب مردم اشتباه میکنند. رنج قرار است تو را هوشیارتر کندکه زندگیت نیاز به تغیر دارد چون انسان زمانی هوشیار میشود که زخمی میشود رنج نباید بیچارگی رو بیشتر کند رنجت را تحمل نکن رنجت را درک کن این فرصتی است برای بیداری وقتی اگاه شوی بیچارگیت تمام میشودسخت هست هم زیستی دائم با کسانی که دغدغهایت را نمیفهمند اما عزیزان تو هستند

من مادرشوهرم عروس اخری رو بیشتر احترام میکنه. وضع مالیشم از من بهتره بیشتر هم براش خرج کردن عروسی و اینا. اوایل ی ذره بش حسودیم میشد. ولی الان اصلا. چون شوهرش خیلی باهاش بده. 

انعکاس تمام حرفای ما به خودمون برمیگرده. هیچی ازتون نمیخوام.راه دوری نمیره اگه فقط ازته دل ازخدا بخواین ی خونه تو شمال بهم بده مال خودمون باشه.

این چیزا به خود جاری مربوط نیست  فرزندی که بیشتر دوسش داشته باشن همسر و‌بچش رو هم بیشتر دوس دارن یا از بچه ای بیشتر حساب ببرن و بترسن ازش زن و بچشو بیشتر احترام میذارن 

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
2706