2737
2739
عنوان

ی مانتو نتی سفارش دادم

1970 بازدید | 121 پست

امروز به دستم رسید اینقدر ناراحت شدم 

دقیقا تفاوتش مثل جلد بستنی عروسکی و خود بستنی هست 

318 تومن هم پولش شد 

عکس ارور میده ارسال نمیشه وگرنه می‌فرستادم باهام همدردی کنید 

علاوه بر زشتیش اینقدر واسم گشاد ی نفر دیگه هم توش جا میشه.. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

متاسفانه مشکل نتی خریدن همینه شما نمیتوانید مانتویی که تن یک نفر دیگه که اندامش شبیه شما نیست رو بخرید همچنین رو کیفیت عکس ها خیلی کار میکنن

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️
2738

منم یبار کفش سفارش دادم

گفتم مشکی سایز ۳۷

سرمه ای سایز ۳۹ آوردن

اصلا زیر بار نمیرفتن که

دادمش آبجیم پوشید😐

غصه نخور عزیزم😑😵🚶

سختیام که تموم شد، میزنم رو شونه‌ی دنیا...میگم تحمل و حال کردی مشتی!؟
آبجی غلط کردم

ای جان   چقدر مظلوم

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️

من از ی خانم ایترنتی مانتو سفارش دادم

بلوز فرستاده بود

جای ۴۴ 

۴۲ فرستاده بود

اون پارچش ابروبادی بود تو عکس

اون که فرستاده بود گل گلی

رفتم در خونش پولم پس گرفتم اومدم

2706