2737
2734
عنوان

خرید زمین و اپارتمان

1467 بازدید | 84 پست

بچه ها یک سوال داشتم 

من همیشه توی تاپیکام مینویسم صادقانه بگید چون واقعا دیدم بعضیا الکی فقط نظرشون رو میگن بدون اینکه اطلاعاتی داشته باشن 

بچه ها من یه پولی دارم میخوام سرمایه گذاری کنم

شما جایی رو میشناسین اطراف کرج یا تهران که برای سرمایه گذاری خوب باشه؟( شهرای دیگه هم میدونین بگین) 

و اینکه از دیوار و شیپور میشه ملک خرید؟ امنیت داره؟ 

شما خودتون تجربه ای دارید؟ 

شرایطم هم فقط اینه که توی منطقه ی نسبتا خوب که هر وقت خواستم بفروشم زود فروش بره و خیلی هم قدیمی نباشه 

لطفا با صداقت جواب بدین و نظر ندین فقط اگر اطلاعات درست دارید جواب بدین

اگر بتونم بخرم واقعا کسایی که راهنماییم کردن رو دعا میکنم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو دیوار و شیپور شما اگهی رو میبینی و میری بنگاه معامله میکنی و انتقال سند. ناامنی تو این مورد وجود نداره

راجع به زمین اصلا اطلاعات ندارم. فقط میدونم زمینایی که امتیاز اب و برق دارن بهتر فروش میرن

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
2728

من جای شما بودم شمال زمین میخریدم.حتی شده یه ۲۰۰متر.

از ته دلم واسه تویی که امضامو میخونی خوشبختی،سلامتی،آرامش‌ و‌عاقبت به‌خیری‌ رو‌ از خدا میخوام.توهم واسه این نوعروس عاشق دعا کن👰🏼‍♀️🤵🏻‍♂️❤
2738
نمیدونم چه قدر میتونم جور کنم  شما در نظر بگیر زیر سیصد میلیون نهایت

کرج با ۳۰۰ تومن نمیتونی جایی چیزی بخری

تو رو خدا زود لغو کاربری نکنین از خواهر شوهر زن داداش عروس همسایه ی مادربزرگ خاله م سیمکارت گرفتم😭🤪

عزیزم املاکی ها ملاک های مورد نظر و تو دیوار میزارن دیگه . من خودم خونه خریدم از تو دیوار   مشخصات مینوشتم میرفتم میدیدم . 

برای قرعه کشی ام به اسمم در بیاد ی صلوات مهمونم کنین  شماره ۴۷   
نمیدونم چه قدر میتونم جور کنم  شما در نظر بگیر زیر سیصد میلیون نهایت

چون واقعیت رو خواستی می گم الان با این پول مسکن مهر هم نمی دن چه برسه خونه توی جای خوب!!! حتی زمین الان جای خوب زیر ۱۰تومن امکان نداره متری باشه حتی قولنامه ای 

با این پول شاید توی حصارک بشه یه خونه ۶۰ ماری سند دار ویا مثلا ۱۰۰متری قولنامه ای خرید

شما هنوز نقدینگی رو نداری اومدی دنباله زمین؟؟! هنوز مانتو ندوختی رفتی دکمه خریدی😐😕

ای بابا

ببین عزیزم تاپیک رو کامل خوندی؟ 

گفتم اگر کسی واقعا نمیخواد کمک کنه و اطلاعات نداره اصن نیاد نظر بده

اگر میتونی سوالام رو جواب بدی که دستت درد نکنه

اگر نمیتونی خب برای چی کامنت میزاری؟ 

از همون اول اومدی گفتی چه قد داری

خب اگر میخواستم خودم توی تاپیک میزاشتم سرمایم رو

لطفا دیگ کامنت نزار این قضیه برام جدیه 

2706