2737
2739
عنوان

بلاگر شدن من

351 بازدید | 19 پست

بچه ها سلام 

من تازه یه پیج زدم.

فعلا یه کلیپ آموزش ماسک گذاشتم 

به نظرتون چی بزارم که خوش شون بیاد و فالووم کنند؟

غذاها یا دسرهای آسونم می خوام بزارم 

باز لطفا شما هم پیشنهاد بدین چی خیلی خوبه که خوش شون بیاد و فالووم کنن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

کاور پست ها و تیتر هایی که میزنی خیلیی مهمه 

ظاهره پیج خیلی مهمه خوشگل باشه .بیو جذاب باشه .چون مخاطب اولش به اینا جذب میشه بعد محتوا رو میبینه

بعد زیاد کامنت بزار زیر پست بقیه بگو پیجت رو ببینن 

ترجیها پیج های مرتبط با پیج خودت .به هزار تا که رسیدی تبلیغ بده

2738

توی استوریات گاهی فال ماه ها رو هم بذار باحاله 

آن باکسینگ لوازم آرایش 

پستهای آموزشی ورزش روزانه 

خوردنی های رژیمی و مقوی 

اطلاعات راجع به کرونا

پیج پوستیم👈 @poosti_test  اگر تجربه ای در زمینه مراقبتهای پوستی داری دایرکت بده 💜

اگه میتونی مث سرنا و پریسا پوربلک باشی یا عکسای پر زرق وبرق با لباس وآرایش آنچنانی بزاری پیجت بالامیره...ماسک اخه؟؟؟

از ته دلم واسه تویی که امضامو میخونی خوشبختی،سلامتی،آرامش‌ و‌عاقبت به‌خیری‌ رو‌ از خدا میخوام.توهم واسه این نوعروس عاشق دعا کن👰🏼‍♀️🤵🏻‍♂️❤
موضاعات قروقاطی نزار ی موضوع بزار یا همین راجب ماسکای خونگی و پست تولید محتوا کن یا اشپزی ک گفتی

👍🏻👍🏻

تیکر یک سالگی پسری😍خدایا شکرت🧿گل پسرم 1400/11/29 بدنیا اومد💕من اگه برای مامان و بابام دختر خوبی نبودم اگه برای برادرام خواهر خوبی نبودم اگه برای همسرم زنِ خوبی نبودم ؛؛؛  میخوام برای تو عشقِ مامان،همه کسِ مامان، نفسِ مامان،گل پسرِ مامان مادر خوبی باشم /هاکانم😍 / خدایا خودت کمکم کن این آخرین شانس منه/میشه لطفا دعا کنین نی نی مون رو صحیح و سالم بغلم بگیریم❤😘

این بقال سر کوچه ما فقط بلاگر نشده 

آموزش ماسک و دسر دیگه چیه 

حتی محتوا درستی نداری چطوری میخوای  بلاگر شی

تخمک هیچ وقت برای رسیدن به اسپرم  شنا نمیکنه  پس هیچ وقت  دنبال هیچ مردی ندو
2706