2733
2734

بچه ها من هفته 8 هستم امروز متوجه 

شدم یه خط تیره البته کمرنگ زیر نافم تاپایین صاف اومده، بنظرتون زود نیست واسه این خط؟ شما از چند هفتگی ظاهر شد این خط؟ 

هرکاری بکنی پس دامن همه ی زن ها رو سبز کن ای خدای توانا و مهربون من الهی آمین 🙏❤️ای پناه کسی که جز تو پناهی ندارد ای قادر مطلق❤️صلوات 
منم ۱۷ هفته ام هنوزم ندارم

به سلامتی نی نیتون چیه؟ 

هرکاری بکنی پس دامن همه ی زن ها رو سبز کن ای خدای توانا و مهربون من الهی آمین 🙏❤️ای پناه کسی که جز تو پناهی ندارد ای قادر مطلق❤️صلوات 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
منم دارم 12 هفتم چیزی نیست همه دارن 

از کی شروع شد مال شما؟ 

از کی شروع شد مال شما؟ 

من از قبل از بارداری هم داشتم اما خیلی کمرنگ الانم دارم اما کمرنگ 

پسرم💙 تو تکه ای از بهشت هستی که تو قلب و جان من فرود آمدی عاشقانه دوستت دارم👼
2738
همون اوایل ظاهر شد ولی خیلی کمرنگ من ک عاشقشم 😍تا بالای نافم هست 

بسلامتی عزیزم 😍پس من تنها نیستم اخه تو اینترنت نوشته سه ماهه دوم یا سوم ظاهر میشه 😃شما هم اوایلش که ظاهر شد زیر ناف تا شرمگاهی بود فقط یا از اولش تا بالای نافت بود؟ 

بسلامتی عزیزم 😍پس من تنها نیستم اخه تو اینترنت نوشته سه ماهه دوم یا سوم ظاهر میشه 😃شما هم اوایلش ک ...

بخدا یادم نمیاد من یه بار سقط داشتم بارداری اولم تا ناف بود ولی این یکی تا بالا ناف 

آنهایی که قلب مان را آتش زدند...                               خود از بوی دود گلایه کردند...