2733
2734

ولی میترسم

البته پولش زیاد نیستا ۲۵۰تومنه ولی خب برای ما زیاده😐

از اینستا سفارش دادم ۱۰ هزار تا فالوور داره 

بیاید دلداریم بدید😂

امروز آرزو دارم:فاصله نباشد میان تو و تمام احساس های خوبت...تو باشی و شادی و یک دنیا سلامتی و امضای خدا پای تمام آرزو هایت...!!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منم اولین بارمه 😂💔

تیکر بارداری نیست🦋:)                 یک ترنس       همجنس باز نیست !       دوجنسه نیست!   باعث انحراف نمیشه!       نشانه آخرالزمان نیست!                                                                    اون همونقدر برای این وضعیتش حق انتخاب داشت که تو برای مرد یا زن بودنت داشتی:)       
ادرس پیچشو بده 😆چی سفارش دادی😀

مانتو

امروز آرزو دارم:فاصله نباشد میان تو و تمام احساس های خوبت...تو باشی و شادی و یک دنیا سلامتی و امضای خدا پای تمام آرزو هایت...!!!
2738
ببین کامنتا باز باشه،آدرس مغازه رونوشته باشه

کامنتا بازه

اعتماد نکن شکست میخوری  مجازی که واقعی نمیشه هیچ وخ  یه جنس آشغال درب داغون میارن برات&n ...

وای نه خیلی خوشگله

الان عکسشو میذارم

باید اول از پیج مطمئن بشی بعد خرید کنی،سعی کن سراغ پیجایی بری که توسط یه پیج معتبر و پرمخاطب معرفی میشن.پیجایی که قبل از تبلیغ حتما از قابل اعتماد بودنش اطمینان پیدا میکنن

2706