2737
2739

دلم شکسته،پارسال باگریه بهش متوسل شدم گفتم نزاردلم بشکنه نزار حرف بارم کنن،گفتم بمنم بچه بده،گفتم تاسال دیگه شده توشکمم داشته باشم،ولی داشته باشمش.ولی جوابمو نداد.😭😭😭.دیگه دلک از زمین و زمان گرفته.وقتی امام حسین جوابمو نده به کی پس امیدداشته باشم😭

ایشالاه دفعه بعدی امضام اینه ک مامان شدم😍😍دیدین منم بیبیم دوخط شد؟؟دیگه بدترازمن که قرارنیست باشین منتظرا نه؟دوسال منتظر بودم،هردوتخمدان پلی کیستیک بود ولی خداخواستو شدم خدایا هزاردفعه شکرت.🥰😍😍😍😍

بازم ازش بخواه اگر خیروصلاحت باشه میده اصلا دلتو از ایشون جدا نکن منم خیلی خواسته داشتم هی میگفتم بده یا حسین چرا نمیدی آخه بعدش ی بجایی کمکم کردن ک حتی فکرشم نمی‌کردم پس عجله نکن فقط متوسل شو ک دست خالی نمیمونی،

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

یه سال از امام حسین خواستی و ناامیدی؟من از ۱۵ سالگی تا الان که ۲۸ سالمه هر سال عاشورا تاسوعا از امام حسین یه حاجت خواستم اونم جوری نبوده که مثلا بگی به نفعت نبوده نشده اتفاقا خیلیم به نفعم بوده ولی نشد...نداد ناامیدی رو باید من بگم ...

2728
ای بابا من ک انقد دعا میکنم قران میخونم هیچی ب هیچی

خدا پشتش کرده به ما منتظرا

ایشالاه دفعه بعدی امضام اینه ک مامان شدم😍😍دیدین منم بیبیم دوخط شد؟؟دیگه بدترازمن که قرارنیست باشین منتظرا نه؟دوسال منتظر بودم،هردوتخمدان پلی کیستیک بود ولی خداخواستو شدم خدایا هزاردفعه شکرت.🥰😍😍😍😍
بازم ازش بخواه اگر خیروصلاحت باشه میده اصلا دلتو از ایشون جدا نکن منم خیلی خواسته داشتم هی میگفتم بد ...

😭😭😭

یه سال از امام حسین خواستی و ناامیدی؟من از ۱۵ سالگی تا الان که ۲۸ سالمه هر سال عاشورا تاسوعا از امام ...

من صبرم کمه.خیلی کمه.وقتی میگن چرا نمیزاری بچه دارشی یه بچه بیار حتی خودمامانم ابجیم میگن از تو اتیش میگیرم.نمیتونم دردمو بگم😭😭