2737
2734
عنوان

یه سوااال فقط خانما بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 2629 بازدید | 193 پست
اونا هرزه هستن

هر کس توی فکر شما نمیگنجه هرزه نیست . متفاوته .

اون به شما بگه فکرت هرزه خوشت میاد ؟

سعی کردند ما را دفن کنند ، غافل از آنکه ما بذر بودیم . 🌾🌾🌾مشکل مردم ما نفهمیدن نیست ترس از فهمیدنه . شک ندارم روزی میرسه که بی پروا حرف میزنیم و تعلیق نمیشیم . 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی زوده  امکان و شرتیط ازدواجم ندارید  دو روز دیگه قطعا خودت نمیخوای باهاش ادامه بدی ت ...

فعلا که سربازه شرایطشو نه من دارم نه اون

اره ممکنم هست حتی نظر من عوض شه

خدايا شكرت بابت همه چي🌙🍃کاربری دست دونفره گلم♥️🖇دست دوتا خواهر🤝🖇
2728

خدا تو قرآن گفته نزدیک زنا نشید چه برسه که انجام بدین نگید که مسلمون نیستین درسته همه ما انسان هستیم و خطاکار ولی گناهانی که عمدا و از سر نافرمانی با خدا انجام بشه بخشودنی نیست 

به توفیق الهی تا 25سال آینده‌ چیزی به نام رژیم صهیونیستی در منطقه وجود نخواهد داشت.💥💥💥 مرگ بر اسرائیل ✊ جالبه یه سری از خدا هم جلوتر میرن😏 میگن برای رژیم کودک کش و مظلوم کش اسرائیل طلب مرگ نکنید نمی‌دونن خدا تو جای جای قرآن از کلمات لعنة الله استفاده کرده و یه آیه ای هم هست که میگه (موتوا بغیظکم)یعنی بمیرید به خشمتان ، اگه قصد دشمنی با خدا نداری پس بگو مرگ بر اسرائیل ✊شمایی که با امضام مخالفی و تو تاپیک های غیر مرتبط ریپلای می‌کنی و به امضام گیر میدی باید بدونی با حمایت از رژیم کودک کش صهیونیستی در ریختن خون مظلومان شریک هستی(( امضای من میزان تشخیص انسانیت شماست))
خدا تو قرآن گفته نزدیک زنا نشید چه برسه که انجام بدین نگید که مسلمون نیستین درسته همه ما انسان هستیم ...

زنا یعنی زن و مرد متاهل باهم در رابطه باشن نه مجرد

اسی من از تجربه که شنیدم میگم  یه آشنا دختر خوب و پاکدامن و سید همه کارهای عقد و کردن ولی گفتن ...

این پسر یه حرومزاده به تمام معنا بوده میتونسته از روشای دیگم بفهمه دختره چجوری بوده یکهفته هرکاری دلش خواسته کرده  

امیدوارم بدون اینکه بفهمه با یه زنی که شغلش خدمات جنسی بوده و دوخته ازدواج کنه خدا بدجوری جوابشو بده 

پسره ی حرومزاده 

2738
👍👍👍  این دوره زمونه نمیتونی به چشمت یا به خودت اعتماد داشته باشی  چه برسه به یکی دیگ& ...

اخه ما تا حدودی هم خونواده من خبر داره هم خونواده اون

زنا یعنی زن و مرد متاهل باهم در رابطه باشن نه مجرد

تعریف غلطی از زنا داری  زنا یعنی رابطه جنسی نامشروع چه مجرد چه متأهل حتماً این تعریف رو پسره بهت گفته

به توفیق الهی تا 25سال آینده‌ چیزی به نام رژیم صهیونیستی در منطقه وجود نخواهد داشت.💥💥💥 مرگ بر اسرائیل ✊ جالبه یه سری از خدا هم جلوتر میرن😏 میگن برای رژیم کودک کش و مظلوم کش اسرائیل طلب مرگ نکنید نمی‌دونن خدا تو جای جای قرآن از کلمات لعنة الله استفاده کرده و یه آیه ای هم هست که میگه (موتوا بغیظکم)یعنی بمیرید به خشمتان ، اگه قصد دشمنی با خدا نداری پس بگو مرگ بر اسرائیل ✊شمایی که با امضام مخالفی و تو تاپیک های غیر مرتبط ریپلای می‌کنی و به امضام گیر میدی باید بدونی با حمایت از رژیم کودک کش صهیونیستی در ریختن خون مظلومان شریک هستی(( امضای من میزان تشخیص انسانیت شماست))

😐

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴

خب ببین اگه کارکرد رابطه برا دختر اجبار کردن پسر به ازدواجه کاملا نادرسته و نباید رابطه داشت ولی اگه دختری به قصد  لذت طلبی خودش تن به این کار بده اون دیگه فرق میکنه ازونجایی که تو مملکت ما دختر حق لذت بردن نداره قبل ازدواج دیگه جواب معلومه همه هم نمیتونن مثل اینجا پونزده شونزده سالگی ازدواج کنن و خودداری هم تو جامعه پرتحریک امروز کار هرکسی نیس همه هم اعتقادات مذهبی ندارن اگه راس میگین یه نسخه برا مدیریت درست بپیچید .

2706