2733
2734

میخوام امنیت پیجمو بدم دست هلیا😁

تا دهان مفت و گوش ها مفتن؛ پشت مان حرف مفت بسیار است .🖖🏻🧡آن کس که بداند و بخواهد که بداندخود را به بلندای سعادت برساند/آن کس که بداند و نداند که بداند چون کوزه آب است ولی تشنه بماند/آن کس که نداند و بخواهد که بداند/جان و تن خود را ز جهالت برهاند/آن کس که نداند و نخواهد که بداند/حیف است چنین جانوری زنده بماند/عاشق شعر خنده سرگرمی.💚 درخواست دوستی نده کاربر عزیز⛔❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
جان؟  نفهمیدم  نمیدونین قیمتشو؟  ولی خودتون میتونین نگهداری کنین؟

میگم نمیدونم چقدر میگیرین

ولی اگه واسه پیجتون خواستین من براتون انجام بدم

بیاید با هم مهربون باشیم                                              11 12 سالمه به سنم گیر ندید
2738
عزیزم درخواستمو لطفا قبول کن  راجب اینستا و بلاکری سوال دارم  میتونی جواب بدی؟

اوهوم

کارشناس ارشد datamining و کارشناس علوم کامپیوتر و دیجیتال مارکتینگ و سئو و طراحی سایت. کارآفرین نوپا 1399
چقدر میگیرین

نمیدونم چقدر میگیرن ولی نصف اون قیمته خوبه

چون بار اولمه البته بگم خودمم فن بودم و هستم و اشنایی با اینستا دارم البته بگم فعلا نت اینجا قعطه

بیاید با هم مهربون باشیم                                              11 12 سالمه به سنم گیر ندید
نمیدونم ولی اگه خواستین من هستم

ی سوال پیجمودلیت اکانت کردم ۵ماه پیش فتامیتونه برش گردونه؟

من ی مجردباتجربم                                                       زحمت کشیدم تاآرامش الانم داشته باشم                              من ی چکاوک آزادم                                                        سخت ترین پروسه جهان بعد از مرگ پشت سرگذاشتم(طلاق)    گاهی طلاق شروع دوبارس💪👍                                        من میجنگم برای خوشبخت شدنم                                      ...«لا إِلهَ إِلاَّ أَنْتَ سُبْحانَکَ إِنِّی کُنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ» (آيه ۸۷، سوره انبيا) 
اوهوم

ی سوال پیجمودلیت اکانت کردم ۵ماه پیش فتامیتونه برش گردونه؟

من ی مجردباتجربم                                                       زحمت کشیدم تاآرامش الانم داشته باشم                              من ی چکاوک آزادم                                                        سخت ترین پروسه جهان بعد از مرگ پشت سرگذاشتم(طلاق)    گاهی طلاق شروع دوبارس💪👍                                        من میجنگم برای خوشبخت شدنم                                      ...«لا إِلهَ إِلاَّ أَنْتَ سُبْحانَکَ إِنِّی کُنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ» (آيه ۸۷، سوره انبيا) 
2706