2733
2739
عنوان

واااای ببخشید اروق تو بارداری

141 بازدید | 18 پست

دست خودم نیست بخدا خودمم خوشم نمیاد ماه های اول حاملگیم

گاهی بی هوا یهویی آروق دارم بعد شوهرم جلو مامانم و داداشش گفت عه بسه دیگه قشنگ  آروق بزن انگار دست منه بغض کردم خیلی پاشدم اومدم تو اتاق

خیلی خجالت کشیدم 

میشه برای سلامتی نینیم صلوات بفرستی سالم بدنیا بیاد🤩🤗

منم راستش بدم میاد کسی جلوم اینکارو بکنه چندشم میشه

آدمی که تنها قوی شدن رو یاد بگیره مثل آدمیه که بتونه تنها توی جنگل زندگی کنه و این آدم حالا دیگه شکست ناپذیر میشه....البته که تعریف شکست ناپذیر کسی نیست که شکست نمیخوره، بلکه کسیه که بلند شدن دوباره  بعد از شکست ها رو یاد گرفته....و حالا میشه گفت کسی که از اعماق چاه مشکلات به تنهایی خارج‌ میشه،  قدرت روبرو شدن با انواع طوفان های زندگی رو داره...پس اگه در اون موقعیتی نترس و ادامه بده....چون چیزی که آخرش برات میمونه ، یه آدم مستقل و قوی که به خودش تکیه و افتخار میکنه🥰 لطفا درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم، بغیر از دوستای خودم که میشناسمشون💛
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
دهانت رو بسته نگهدار موقع اروق و بعدش معذرت خاهی کن

شما چرا ترکیدین

آدمی که تنها قوی شدن رو یاد بگیره مثل آدمیه که بتونه تنها توی جنگل زندگی کنه و این آدم حالا دیگه شکست ناپذیر میشه....البته که تعریف شکست ناپذیر کسی نیست که شکست نمیخوره، بلکه کسیه که بلند شدن دوباره  بعد از شکست ها رو یاد گرفته....و حالا میشه گفت کسی که از اعماق چاه مشکلات به تنهایی خارج‌ میشه،  قدرت روبرو شدن با انواع طوفان های زندگی رو داره...پس اگه در اون موقعیتی نترس و ادامه بده....چون چیزی که آخرش برات میمونه ، یه آدم مستقل و قوی که به خودش تکیه و افتخار میکنه🥰 لطفا درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم، بغیر از دوستای خودم که میشناسمشون💛
چی بگم والا یکی از کاربرا فحش،داد منم جوابش دادم کاربریم حیف بود

تلگرام پیام بده

2740
دهانت رو بسته نگهدار موقع اروق و بعدش معذرت خاهی کن

همین یدونه اینجوری شد همیشه سعی میکنم اروم باشه

منم راستش بدم میاد کسی جلوم اینکارو بکنه چندشم میشه

شما فرق میکنه شوهرم بعد درک کنه ک زنش حاملس اینا همش برا بارداریه منم خودمم قبلا چندشم میشدالان درچارش شدم

منم باد معده زیاد دارم .دهنم رو میبندم اگه باز باشه صدا میده. 

خداوندا تو میدانی که انسان بودن و ماندن چه دشوار است چه دردی میکشد آن کس که انسان است و از احساس سرشار است....
عزیزم آروغ ربطی ب بارداری نداره ها😐 ولی شوهرت خیلی بیشعوره ک جلو خونواده ش بهت اونجوری گفته 

نه ب دکترم گفتم میگه مال بارداریه تو نت هم بزنی بهت میگه 

من یه هفتس اینجوری شدم

2706