2733
2739
عنوان

سن مناسب ازدواج دخترا

601 بازدید | 68 پست

اول اینکه تازه اومدم خوش اومدم😅😊

من الان ۱۷ سالمه و کلی خاستگار خوب دارم به نظرتون واسه ازدواجم زوده؟؟

راستش تو سایت که تاپیکا رو خوندم از ازدواج ترسیدم از بس همه از شوهراشون بد میگن..

گاهی گمان نمیکنی ، اما خوب میشود... گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

شوهر بد نیس ولی ترجیحت این باشه اول درست تموم شه سرکار بری بعد

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    

۲۵ به بالا😶

اثر انگشت ما ...از قلب‌هایی که لَمسشان کرده‌ایم ؛هیچ وقت پاک نمی ‌شود ...!                                                                    آنشرلی هستم با موهای مشکی  ...  عاشق کتاب ^_^                        عشق زیباست و حرمت دارد...

من ۱۷ سالمه خاستگار ندارم😐دارما ولی نه آنچنان جدی

چراااا پس

نه که دوستت نداشته باشم...نه!     فقط میترسم ازت..پیچیده ای!    همونقدر که نداشتنت سخته...داشتنتم سخته!همونقدر که بلدی منو بخوندونی... بلدی اشکم رو در بیاری!   همونقدر که مهربونی...همونقدرم بی تفاوتی!     میدونی آدم نمیتونه کنارت اروم بگیره همون قدر که بلدی امن باشی و اروم ، ممکنه آدم رو پرت کنی ته دره:)

هر  سنی ک خودت فک میکنی از پسش بر میای و تصمیمت احساسی نیس

هر بار این تیکر میاد جلو تر چقد ذوق میکنمم برات جانَکَم😍خدا یا خودت حافظ همه تو دلیا باش دامن منتظراشم سبز کن😍
2706