2733
2734

حوله بخر

وقتی حالت بد بود اما پروفایلتو دپ نکردی یعنی بزرگ شدی ...وقتی دلت گرفته بود ولی بغض نکردی یعنی بزرگ شدی وقتی از تموم دنیا رنجیدی اما با کسی دردودل نکردی یعنی بزرگ‌ شدی و وقتی دیگه از تنها شدن نترسیدی یعنی بزرگ شدی...کاربری از این به بعد برای منه😍
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

نه بی شوخی اسی

شروع کن یه هنری یاد بگیر

سرت گرم میشه

ولی هنری که دوستش داشته باشی

وقتی حالت بد بود اما پروفایلتو دپ نکردی یعنی بزرگ شدی ...وقتی دلت گرفته بود ولی بغض نکردی یعنی بزرگ شدی وقتی از تموم دنیا رنجیدی اما با کسی دردودل نکردی یعنی بزرگ‌ شدی و وقتی دیگه از تنها شدن نترسیدی یعنی بزرگ شدی...کاربری از این به بعد برای منه😍
2742
2738
نه بی شوخی اسی شروع کن یه هنری یاد بگیر سرت گرم میشه ولی هنری که دوستش داشته باشی

هر چیزی شروع میکنم بعد چند روز ول میکنم ورزش رفتم یک ماه گیتار ده جلسه.... انگار هیچی دوست ندارم 🤕

باز خوبه تو میدونی واسه چی بی انگیزه ای من نمیدونم://

منم نمیدونم با عشقی که براش جنگیدم ازدواج کردم از اون موقع دچار این حس شدم در صورتی که همه چی خوبه نمیدونم دقیق چرا اینجوری ام حس مزخرفیه😐