2737
2734

از همسر قانونی و شرعی خودت باردار شدی ! به هیچی فکر نکن اگر هم همه فهمیدن با افتخار بگو اره توی عقد از شوهرم !!!! باردار شدم

شادی روح مادرشوهرم صلوات بفرستید  اَستَغفِرُالله رَبّی وَ اَتوبُ اِلَیه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

هفته هات زیاد نیست حالا تا اون موقع دور و اطراف یادشون میره چه ماهی عروسیتون بود

ولی نزدیکا رو نمیتونی گول بزنی

بچه هفت ماهه خیلی ریزه میزه هست اکثرا یه کیلو و خرده ایی 

بچه نه ماهه درشته معلومه

در ضمن اصلا به کسی مربوط نیست خلاف شرع که نکردی نیازی نیست توضیح بدی

💙💙ممنون میشم برای سلامتی و عاقبت بخیری پسرم یه صلوات بفرستید💙💙

والا دختر شبخیز فروردین عروسی کرد بچش مرداد بدنیا اومد . کل دنیا فیلمشو دیدن به کسی هم جواب پس نداد  

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...////////////////////////دشمن ندارند، دشمن میتراشند تا تو را ساکت کنند.
خب ضایع ک هست همه میفهمن😂😂😂😂خل ک نیستن

والا خانواده و فک و فامیل ادم خودش بیشتر به فااااک میدن و هو چی گری درمیارن تا قوم شوهر🤣🤣🤣

بزرگ پَروردگارَم...داده هایت را شُکر ...که قطعاً از رحمتَت است...نداده هایت را هم شُکر که قطعاًاز حکمتت است❤             جَمِمون جَمه ما سه تایی سرمون گرمه...👪🤗❤
2740

همسایه امون ۴ماهه زایمان کرد بچه ۳ کیلویی 😂 اصلانم به رو خودش نیاورد ... میخام بگم میشه بستگی به خودتون داره

چقدر باید خدا به کسی لطف داشته باشه که بجای اینکه بگه خدایا به کدامین گناه ؟؟ بگه خدایا به کدامین ثواب و کار خیر برای ما معجزه کردی و به زندگی ما جان تازه بخشیدی تا آخر عمر شکرگزارتم🙏 ........گاهی گمان نمیکنی ولی خوب می شود !!!

مبارکت باشه گلم هم عروسیت هم نینیت زیاذ بش فک نکن در دهن مردمو نمیشه بست به هیچ وجه پس اصلا اهمیت نده کی چی میگه خدا دوست داشته بهت نینی داده قدرشو بدون الان دیگه عقد وعروسی اینا مهم نیست مردم ازدواج سفیذ میکنن اهمیت نده گلم.استراحت کن چون این چنذزوز فک کنم تحرک زیاد داشتی

پسر خالم پنج ماه بعد از عروسی زنش زایمان کرد

یعنی چهار ماهه بوده عروس

هر جوری حساب میکردن نمیتونستن بگن زود دنیا اومده  

اخه چقدر زود چهار ماه زود تر دنیا اومده؟

به مامانم گفتیم اخه به کسی چه عجبا

مادر پدرش تو هولو ولا افتاده بودن

کاربری چهارم. 
دخترمن ده روز زودتردنیااومدگفتن توخونه بابات باردارشدی هنوزم بعدازپنج سال دارم حرف میشنوم خداکنه برا ...

عه چه باهال 

دیگه بچش مثل بچه ما نمیگه تو فیلم عروسی من کجا بودم😂😂😂

💙💙ممنون میشم برای سلامتی و عاقبت بخیری پسرم یه صلوات بفرستید💙💙
2706