2737
2734
عنوان

این عشق داره منو میکشه

860 بازدید | 69 پست

دوساله عاشقشم و هیچ وقت این حس کمرنگ نشده 

دارم میمیرم از اینکه هست و نمیتونم داشته باشمش نمیتونم لمسش کنم نمیتونم صداشو بشنوم نمیتونم هیچ غلطی بکنم

فقط باید به این قلب لامصبم فشار بیارم ک طاقت بیاره

چشمام کور شد انقدر نگاهشو به راهش دوخت 

انتظار عاصیم کرده مثل احمقی شدم که منتظرم مرده ام زنده شه و برگرده 

غیر از سپری کردن روزام به امید برگشتش هیچکاری نکردم دوسال از عمرمو نمیتونم چجوری سپری کردم از همه چی بریدم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
حالا شرایط عشق ات رو بگو  حس قشنگی داری من هیچ وقت عاشق نشدم فقط عاشق شخصیت فیلم ها شدم عشق وا ...

خودش اومد منو عاشق خودش کرد و رفت میدونم دوسم داره ولی نمیخواد دیگه ، این رابطه رو نمیخواد هیچ توضیحی بهم نداده و یکساله رفته پشت سرشم نگاه نکرده

2738

نفسات به خاطر اون میاد و میره؟!

خدا هروقت بخواد نفسو میده،هر وقت هم بخواد نفسو میگیره. پس عاشق خدا باش.همه چی دست اونه.

دنیا دارِ مکافاته!                                                        نی نی یارحذف تایپک۲
من هیچوقت عاشق نشدم !!نمیتونم درکت کنم ! فقط یه بار توی خواب دیدم یه نفر رو خیلی دوست دارم و عاش ...

حس خوب نیست این حس وقتی خوبه که کنارت باشه و همون قدری ک دوسش داری دوستت داشته باشه

2706