2733
2734

شما باشید برای اینکه محل کارتون ی جای خاص باشه.. این موضوع قبول میکنید که سه ماه جای دیگه با شرایط سخت کار کنید؟؟؟

ولی بعدش برید سر کار اصلیتون ما مزایا عالی و کلا جایی که براش تلاش کردید و درس خوندین؟؟

الان شاغلم ولی دوست دارم برم ی بیمارستان خاص که گفتن قبلش باید سه ماه فلان جا کار کنی

تعداد رای : 15
نظرسنجی
میرم
15
100%
نمیرم
0
0%
دیدن درصدا
0
0%

اره من تحمل میکنم شرایط سختو

بروپایین                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                   مرسی  حالا برو بالا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
راستش زیاد واضح نیس، نمیدونم ☹️ همین یکی رو دارم فقط 

نگران نباشید درگیری زیاد نیست 

البته عکسا واضح نیست ولی به چهل درصد نمی‌رسه

اکسیژن خونشون چنده؟؟ این عکس روز چندم شروع علائم؟؟

نگران نباشید درگیری زیاد نیست  البته عکسا واضح نیست ولی به چهل درصد نمی‌رسه اکسیژن خونشون چند ...

وای ینی درگیری هست؟ نیاز به بستری هست؟ روز 7 ام گرفته شده 

خواهرامم گاهی با اکانت من تاپیک میزنن 🤗
بله درگیری دارن بستری با توجه به علائم حیاتی مگه به پزشکش نشون ندادین

فردا نوبت داریم. بیمار ما احتمالا نمیمونه. مرسی ببخشید زحماتتون دادم

یعمی چی نمیمونه؟؟ درگیری خیلی کمه نمیدونم عکسا واضح نیست ولی مثل درگیری کروناس

فیبروز شدید ریوی داره، از این نظر میگم که شاید اشتباه گرفته شده باشه با درگیری کرونا

2706