2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

قبل از اینکه بگم هرکس هرجور دوست داره می‌تونه زندگی کنه درست اما منم سلیقه ی خودم و دارن پس به کسی توهین نشه.

من پسرای لاغر مو رنگ کرده قد کوتاه ابروهای نخی و صدا نازک.

اخلاقی بی نمکایی ک فکر میکنم ته نمکن اونایی که آداب اجتماعی بلد نیستن بچه ننه ها وابسته از هر لحاظی مالی عاطفی و... اونایی که هدفی ندارن فعلا اینا یادمه

2738

کسی که شأن خودش رو حفظ نکنه

بی احترامی کنه

دروغ بگه

دو رو باشه

دست بزن داشته باشه

چشم نا پاک

بهداشت و رعایت نکنه

بد اخلاق باشه

در کل فقط و فقط برای من شخصیت و احترام گذاشتن و اخلاق مهمه بهترین ملاک ها می تونه باشه

آیدا شاملو هستم ! 🍓 این سایت یک محیط عمومی است و هم‌چنین تمام نظرات قابل احترام ؛ پس سعی کنیم برای پست ها و تاپیک های هم ارزش و احترام قائل شویم ؛ دوستان گرامی که با توهین به بنده و نظرات من واکنش نشان می دهند متشکر می شوم که به هیچ وجه پست بنده را ریپلای نفرمائید به این خاطر که بنده در شأن خود درگیر شدن را نمی بینم ! 🙌🏻 هم‌چنین با نهایت احترام قائل بودن برای شما هر گونه تاپیک های توهین به قومیت ها و خرافات ها و غیر اخلاق بودن را گزارش می کنم ! 🙌🏻
قبل از اینکه بگم هرکس هرجور دوست داره می‌تونه زندگی کنه درست اما منم سلیقه ی خودم و دارن پس به کسی ت ...

افرییییییییین دقیییییییقااااااااااااااااااااا برای منم همیناست
حالا هیز و هول بودن دختر نمایی و... اضافه کن بهش

از همشون 

تیکر بارداری نیست🦋:)                 یک ترنس       همجنس باز نیست !       دوجنسه نیست!   باعث انحراف نمیشه!       نشانه آخرالزمان نیست!                                                                    اون همونقدر برای این وضعیتش حق انتخاب داشت که تو برای مرد یا زن بودنت داشتی:)       
2706