2733
2734
عنوان

خیلی تنهام

166 بازدید | 9 پست

قبلابادوتاازهمسایه هام رفتوامد داشتم روزای خوبی داشتیم تااینکه واحدبغلیمون اومدباهم دوست شدیم من زیادخوشم نمیومدازش ولی شوهرم ول کن نبود که ایناخوبن پایینی هاروول کن خلاصه به اجبار قطع کردم باهاشون ولی بغلیم توزرددراومد اولاش خوب بودم بعدکه دیدن باهمه قطع کردم طاقچه بالا گزاشتم الان یه ماهه باهاشون قهرم ازش متنفرم

فکر نمیکردم اینروزا کسی کسیو بشناسه .دور و بر ما که اینطوره

دیگه عبوس نیستم😺 چون یه تغییر بزرگی تو زندگیم ایجاد شد اما خب این اسمو متاسفانه نمیشه تغییرش داد دیگه 😃،   عقل گوید پا مَنِه کاندر فنا جز خار نیست !!!😮😮   ،عشق گوید عقل را کاندر تو است آن خار ها 😪😌***(عشق=حضرت حق )،(عقل =نفس جزیی انسان)پیج مورد علاقم تو اینستاگرام = jan_afza                    ـ

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

خونه مامانم اینابهم دوره زیادم نمیرم خونشون ازتنهایی بهتر بودن

منظورم این بود که غصه نخور ،خیلی کار طبیعی هست ..حس تنهایی یه خوبی داره ،تو باید به خودت نزدیکتر شی 

دیگه عبوس نیستم😺 چون یه تغییر بزرگی تو زندگیم ایجاد شد اما خب این اسمو متاسفانه نمیشه تغییرش داد دیگه 😃،   عقل گوید پا مَنِه کاندر فنا جز خار نیست !!!😮😮   ،عشق گوید عقل را کاندر تو است آن خار ها 😪😌***(عشق=حضرت حق )،(عقل =نفس جزیی انسان)پیج مورد علاقم تو اینستاگرام = jan_afza                    ـ

خب با واحد بغلی دوس شدی چرا با پایینیا قطع رابطه کردی ... منم تنهام جز پدر مادرم و شوهرم کسیو ندارم ولی ارتباط با همسایه رو فقط در حد سلام علیک و سرزدن در مواقع ضروری مثل خدای نکرده مریضی یا فوت قبول دارم

منظورم این بود که غصه نخور ،خیلی کار طبیعی هست ..حس تنهایی یه خوبی داره ،تو باید به خودت نزدیکتر شی& ...

اره خوبیای خودشوداره بخودم به خونه میرسم ولی یه جاهای تکراری وخسته کننده میشه😔

خب با واحد بغلی دوس شدی چرا با پایینیا قطع رابطه کردی ... منم تنهام جز پدر مادرم و شوهرم کسیو ندارم ...

اوناخودشون منونخواستن چون ازبغلیم خوششون نمیومد دنبال بهونه بودن حسودی میکردن بااونم

خب اون بغلی هم اومد با تو دوس شد که میونه شما رو با پایینیا خراب کنه

دقیقا.خدالعنتش کنه. همروازچشم شوهرم میبینم باعث شد بچمم تنهابمونه جالبش اینه اون دوتاپایینی ها قبلاباهم جنگ داشتن الان انقدباهم خوب شدن