2733
2739

دوستان لطفاً چند نمونه کتاب عاشقانه پیشنهاد بدین آخه می‌خوام مامانمو سورپرایز کنم و واسش بخرم 🙂🙂🙂

قیمتش مهم نیست یا حجمش 

فقط قشنگ باشه 🙂❤️

عاشقانه یعنی چی؟

رمان عاشقانه؟

کتاب شعر عاشقانه؟

خدایا شکرت که هستی...  خدای چاره سازم خدای رحمان و رحیمم خدای عزیزم خدایی که دلم قرصِ به بودنت خدایی که تکیه گاهی و هیچ وقت پشتمونو خالی نمیکنی خداااایاااا شکرت...   شمایی که داری امضای منو میخونی ، آره عزیزم خود شما رو میگم ، انشالله شاد و خوشبخت و عاقبت بخیر باشی.برای رسیدن به آرزوهاتون دعا میکنم و از خدا میخوام همیشه در کنار عزیزانتون بخندید و طعم خوشبختی رو حس کنید.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من خودم عاشق کتاب شعرم 

میتونی دیوان حافظ هدیه بدی 

یا مثلا کتاب هزار و یک‌شب خیلیییی قشنگه

خدایا شکرت که هستی...  خدای چاره سازم خدای رحمان و رحیمم خدای عزیزم خدایی که دلم قرصِ به بودنت خدایی که تکیه گاهی و هیچ وقت پشتمونو خالی نمیکنی خداااایاااا شکرت...   شمایی که داری امضای منو میخونی ، آره عزیزم خود شما رو میگم ، انشالله شاد و خوشبخت و عاقبت بخیر باشی.برای رسیدن به آرزوهاتون دعا میکنم و از خدا میخوام همیشه در کنار عزیزانتون بخندید و طعم خوشبختی رو حس کنید.
2738
من یه کتاب عاشقانه مذهبی خوندم خیلی قشنگ بود که آخرش اون پسره  شهید میشه خیلی قشنگ بود  ی ...

منظورش شهید حمید سیاهکالی مرادیه😁

بله یادت باشه یه کتاب عاشقانه ست

من پیش از تو هم خوب بود

من یه کتاب عاشقانه مذهبی خوندم خیلی قشنگ بود که آخرش اون پسره  شهید میشه خیلی قشنگ بود  ی ...

اسمش چی بود

حافظا دیدی که کنعان دلم بی ماه شد ، عاقبت با اشک غم کوه امیدم کاه شد ، گفته بودی یوسف گمگشته باز آید ولی ، یوسف من تا قیامت همنشین چاه شد دلتنگتمم خوش خنده م🖤
میشه یه کتاب غیر عاشقانه بگم ک مادرت حسابی کیف کنه از خوندنش؟ 

ب من بگو لطفا

2706