2737
2739
عنوان

واسه آدمی که دوسش داشتید جنگیدید؟

124 بازدید | 20 پست

اگه اومده باشه خواستگاریتون ولی خانواده و اطرافیان مخالفت کرده باشن واسه رسیدن بهش چیکار کردید؟ من براش نتونستم بجنگم و الان دارم افسرده میشم چون خود مادرم اجازه داده بود دو سال باهاش حرف بزنم  ولی وقتی اومد خواستگاریم تازه مامانم یادش افتاد که پسر خوبی نیس:)

😔😔ن ...کاش میجنگیدم ..ی آدم ترسو بزدل

اول از همه از خدا میخام که آرزوم برآورده کنه 😔😔😌دوم اینکه هی بمن نگین غل املایی داری😑😑خودم عشقم میکشه .از کتابی نوشتن خوشم نمیاد😂😂😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من خیلیبیی جنگیدم هنوزم دارم میجنگم براش😌

یه وقتایی وقتی میخواس بگه دوست دارم میگفت آهای دختر خانوم میدونی؟! منم میخندیدم میگفتم اره میدونم..اونم بلند بلند داد میزد میگفت منم میدونمم میدونمم خیلی‌ میدونم ، هرکی‌ دور و برمون بود مثل‌ دیوونه‌ها بهمون نگاه میکرد و اون میخندید...همیشه می‌گفت لحظه‌هایی که دیوونه‌بازی در‌میاری‌ هیچوقت فراموش‌ نمیشن من با تو باید دیوونه باشم :)وقتی دور و برش پر بود وسط شلوغی نگام میکرد آروم میگفت میدونی؟ :)یهویی وسط یه عالمه کار تکست میداد میدونی دیگه؟ :)وقتی گریه میکردم و حالم اصلا خوب نبود زنگ میزد میگفت تو که میدونی...یبار جلوم وایساد گفت دختر خانم جذاب تا آخر عمرت باید بدونی😍واسه بهم رسیدن دوتا عاشق دعا کنید😌❤

من واقعا جنگیدم وازاین کارم به شدت پشیمونم..

رفتم خاستگاری یه دختر که خودش گفت باید برای من بجنگی و بعد چند مدت زد زیرش و رفت با یکی دیگه

نیمه گمشده ای وجود ندارد...دلها را باید سپرد دست خدا.. ..میخواهم از تولید کنندگان سیگار پال مال بابت یک میلیارد دلارادعای خسارت کنم؛دوازده سال بیشتر نداشتم که سیگار را شروع کردم؛سالهای سال است که این شرکت دخانیات درست روی همین پاکت قول داده است که مرا بکشد.اما حالا من ۸۲سالم است؛واقعا که ای حقه بازهای پست...کورت ونه گات

ماها مخالف نداشیم سر سکه بحث شد اوکی شد باز بله برون بحث سکه بازشد جلو کلی مهمون بهم خورد

اون طرف خانوادشو گرفت منم طرف خانوادمو

جداشدیم تا هشت ماه من خطمو شکوندم اونم تو عالم خودش زندگیشو ازسرگرف

ولی هشت ماه در عداب بودم

نمیدونم اسمشو بزارم حکمت یا قسمت

یا هرچی

ما برگشیم بهم و الان عقدیم

بنظرم بزار سرنوشت هرکارمیخاد بکنه چون نوشته ی  تو نوشته شده ..بالا بری پایین بیایی همون خاهد شد

اگه چشمت افتادبه امضام،یه صلوات واسه خوشبختیــم بفرست‌،،شاید همین کار خوبت یه گره اززندگیت بازکنه مهربونم💜
2738
😔😔ن ...کاش میجنگیدم ..ی آدم ترسو بزدل

چجوری دوریشو تحمل کردی؟ من الان ناراحت ترین عالمم😭 دارن براش زن میگیرن هزار بار زنگ زدن به خانوادم ولی قبول نکردن. مادرم رو هیچوقت نمیبخشم که گذاشت تو این دو سال راحت وابسته اش بشم و بعدش اصلا درکم نمیکنه دیگه حالم از زندگی بهم میخوره

چجوری دوریشو تحمل کردی؟ من الان ناراحت ترین عالمم😭 دارن براش زن میگیرن هزار بار زنگ زدن به خانوادم ...

فراموش نکردم ..ینی نمیشع ..

نمیدونم‌اونم تو فکرمه یانه 

واس دیدن من پر پر میزد تو کوچه ...خاهرش و مادرش نزاشتن 

اول از همه از خدا میخام که آرزوم برآورده کنه 😔😔😌دوم اینکه هی بمن نگین غل املایی داری😑😑خودم عشقم میکشه .از کتابی نوشتن خوشم نمیاد😂😂😂
2706