2733
2734
عنوان

علت رفتار همسرم چیه

229 بازدید | 26 پست

هر کاری میخوام انجام بدم یا باهاش مشورت کنم به خانوادش میگه البته میدونه من حساسم و یه جوری کرده که اونها هم لو ندن که میدونن ولی بعد یه مدت بالاخره از یه جا معلوم میشه

ولی کارهای خانوادش رو اصلا به من نمیگه و بعدا میگه راستی فلانی این کارو کرد یا فلان چیزو خرید یا فلان امتحان و قبول شد در حالیک قبلش اصلا نمیگه که داره این کارو میکنه کارهای مربوط به خودشو به من میگه ولی کارهای خانوادشو اصلا!! ولی من اگه بخوام کاری کنم یا چیزی بخرم فورا کف دست خانوادشه

بارها هم بهش گفتم تو ظاهر میگه باشه ولی بازم کار خودشو میکنه کلا ببخشید منو خر حساب کرده منم سعی میکنم چیزیمو بهش نگم ولی یه جوری میفهمه

به نظرتون علت این کارش چیه و چه راه حلی دارین واسش

بزار بگه چی میشه مگ؟ 😐

اگ امضامو خوندی برگرد بوگو وااااای چ امضای باحال و پرمحتوایی داری ک یکی ببینه بیاد بخونه اسکل شه بش بخندیم  روانیم اودتی                                                                                                                                                                                                                                                                           

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

من موندم واقعا یه عده چه جوری پسر تربیت میکنن که هنوز بدیهی ترین مسایل هم براشون قابل درک نیست این مدل ادم ها هنوز بلوغ فکری ندارن ایتقلال ندارن بعد میان زن هم‌میگیرن پس فردا پدر هم‌میخوان بشن !!!

2738
بزار بگه چی میشه مگ؟ 😐

کلا هر کاری رو لو داده نشده که انجام بشه

نمیدونم میفهمی منظورمو یا نه

بعدم اگه گفتنش اشکالی نداره چرا کارهای خانوادشو به من نمیگه و مثلا یهو میاد میگه راستی فلانی اینو خرید

ایندباید قبل ازدواج مشخص می شد و بهش می فهموندی که هر چیزی شد خانوادش نباید خبردار بشن:/

ولی اگه من بودم

اولا حرفامو بهش نمیزدم و بعد که فهمید اگه گفت چرا نگفتی می گفتم چون به خانوادت میگی

یعنی منظورم اینه یه جوری وانمود کن که این کاراش داره تو روابطتون و اعتمادت تاثیر میذاره

می تونه بفهمه به نظرت؟ :/

بعدشم بشین باهاش صحبت کن بگو خوشت میاد منم برم حرفای خصوصیمونو به خانوادم بگم:///

کنکور دارم برام دعا کنید😜💓
نمیشه بالاخره از یه جا میفهمه دیگه

چند بار الکی بگو فلان کارو میخوام انجام بدم و فلان چیزو بخرم تا بره بگه بعد که مطمئن شدی گفته اون کارو انجام نده اینجوری پیش خانواده ش ضایع میشه و دیگه تکرار نميکنه

2706