2733
2734
عنوان

خواهش میکنم همه بیان کمک بگن این چیه 😭😢

| مشاهده متن کامل بحث + 882 بازدید | 67 پست

بنظرم زشته قضاوت کنیم خود منو اینجا خیلی قضاوت کردن با این که راست میگفتم ومجبور بودم همش قسم بخورم بنظرم استارتر هم قضاوت نکنیم بهتره چون بعدا ممکنه سر خودمون یا عزیزانمون از اینجور اتفاق ها بیفته لطفا قضاوت ممنوع

ارتباط خوبی با حیوونا دارم ولی با ادما نه:)
آخه معلومه رو پوست با چیزی نقاشی شده😑والا منم کبود شدم پوستمم سفیده سبز میشه اما معلومه زیر پوستیه ...

بابا میگم کبودی نیست

کبودی وقتی بهش دست بزنی تیر میکشه ولی این نه 

کبودی که اینطوری نیست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
یعنی واسه همین هی تغییر رنگ میده ؟

اره زود ببرید بیمارستان چون اگه لخته باشه ن درد داره ن چیزی و حرکت میکنه و دورازجون به ریه یا قلب برسه احتمال مرگ خاموش هست برید بیمارستان تا مطمعن شید خونریزی داخلی نیست یا لخته نیس

🤨
بابا میگم کبودی نیست کبودی وقتی بهش دست بزنی تیر میکشه ولی این نه  کبودی که اینطوری نیست

راستش من خیلی به در و دیوار میخورم😐

اما وقتی دستم یا پام کبود بشن همیشه درد نمیگیره وقتی فشارشون بدم

دیری دیرینن 💥💥دیگه پریود نمیشم😌😎 فهمیدی چرا یا بگم ؟ خب خره دوباره باردارم😁فقط دعا کن که این یکی سالم به دنیا باید🥺❤اگه دوقلو هم بشه که دیگه هیچی نمیخوام😁💖🥺🥺😁💖
تو متن نوشته گاهی ممکنه خالها خطرناک باشن بخاطر همین برین متخصص تا نمونه برداری کنن ان شاالله که ای ...

خدا از دهنت بشنوه

ولی اونجای دستش اصلا خال نبود ! از دیروز تا حالا شد

بچه ی آرومی هست و این نیست که شیطون باشه

امیدوارم سر کسایی که مسخرم کردن و بهم تهمت زدن بیاد

اینجور نگو عزیزم 😊بسپار به خدا همیشه اونایی که قضاوتت میکننوقرار نیست خودتو به همه ثابت کنی بیخیال ان شا الله ابجی گلت هم زودتر خوب میشه

ارتباط خوبی با حیوونا دارم ولی با ادما نه:)
راستش من خیلی به در و دیوار میخورم😐 اما وقتی دستم یا پام کبود بشن همیشه درد نمیگیره وقتی فشارشون ب ...

نمی تونم بگم دارین  دروغ میگین 

چون همنطور که همیشه میگم ندیدن دلیل بر نبودن نیست!

شما هم بدنتون این شکلیه دیگه

بابا میگم کبودی نیست کبودی وقتی بهش دست بزنی تیر میکشه ولی این نه  کبودی که اینطوری نیست

پس خال یا ماه گرفتگیه.ولی سبزشو تاحالا ندیده بودم.به بچه ها حق بده باور نکنن خیلی عجیبه.منم یه ماه گرفتگی دارم به دنیا اومدم نداشتم از سه سالگیم رو پوستم ظاهر شد اولش پررنگ بود ولی الان خیلی کم رنگه باید دقت کنی تا ببینی

آدما به دو دلیل وارد زندگیت میشن✋.یا میشن درس زندگیت..یا میشن خود زندگیت...خدایا هزاران بارشکرت که اونایی که اومدن تو زندگیم و رفتن همشون درس بودن و اینو بهم ثابت کردی .و الانم خود زندگیمو بهم دادی 💑💖B&S💖
عزیزجان خودت برو عکسی که گذاشتی رو نگا کن ببین خودت باور میکنی

ندیدن دلیل بر نبودن نیست!

در ضمن بدن قرار نیست که ریتم همیشگی بره گاهی چیز های عجیب میبینی و من می تونم با قاطعیت بگم بله باور میکنم 

ایشون گفت که کبودی نیست یهو اینجور شده

پس خال رو پوستیه

آدما به دو دلیل وارد زندگیت میشن✋.یا میشن درس زندگیت..یا میشن خود زندگیت...خدایا هزاران بارشکرت که اونایی که اومدن تو زندگیم و رفتن همشون درس بودن و اینو بهم ثابت کردی .و الانم خود زندگیمو بهم دادی 💑💖B&S💖