2737
2734
عنوان

خواهش میکنم همه بیان کمک بگن این چیه 😭😢

| مشاهده متن کامل بحث + 882 بازدید | 67 پست

این کع ماژیکه 😐 اسکول کردی

دیری دیرینن 💥💥دیگه پریود نمیشم😌😎 فهمیدی چرا یا بگم ؟ خب خره دوباره باردارم😁فقط دعا کن که این یکی سالم به دنیا باید🥺❤اگه دوقلو هم بشه که دیگه هیچی نمیخوام😁💖🥺🥺😁💖
چقد سبزه واقعا ماژیک نیس؟؟اگ نیس حتما ببر دکتر پوست خوووب😨

اره دیشب بردمش دکتر هم خودش تعجب کرد و هی فشار میداد  ولی خواهرم دردش نمیگرفت 

با الکل هم تمیز کرد که مطمئن شه ماژیک نیست ولی واقعا پوستش بود

محض اطلاع رسانی ما ماژیک سبز هم نداریم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اره دیشب بردمش دکتر هم خودش تعجب کرد و هی فشار میداد  ولی خواهرم دردش نمیگرفت  با الکل هم ...

پس باز ببر دکتر

یه وقتایی وقتی میخواس بگه دوست دارم میگفت آهای دختر خانوم میدونی؟! منم میخندیدم میگفتم اره میدونم..اونم بلند بلند داد میزد میگفت منم میدونمم میدونمم خیلی‌ میدونم ، هرکی‌ دور و برمون بود مثل‌ دیوونه‌ها بهمون نگاه میکرد و اون میخندید...همیشه می‌گفت لحظه‌هایی که دیوونه‌بازی در‌میاری‌ هیچوقت فراموش‌ نمیشن من با تو باید دیوونه باشم :)وقتی دور و برش پر بود وسط شلوغی نگام میکرد آروم میگفت میدونی؟ :)یهویی وسط یه عالمه کار تکست میداد میدونی دیگه؟ :)وقتی گریه میکردم و حالم اصلا خوب نبود زنگ میزد میگفت تو که میدونی...یبار جلوم وایساد گفت دختر خانم جذاب تا آخر عمرت باید بدونی😍واسه بهم رسیدن دوتا عاشق دعا کنید😌❤
ماژیک سبز نداریم دوستی هم نداره که بهش ماژیک سبز بده  کلاسی هم نرفته که دستش رو ماژیک کن  ...

خودت گفتی شستمش چیزی نشد باید ببرید دکتر من که تاحالا همچین چیزی ندیدم

ارتباط خوبی با حیوونا دارم ولی با ادما نه:)
اره دیشب بردمش دکتر هم خودش تعجب کرد و هی فشار میداد  ولی خواهرم دردش نمیگرفت  با الکل هم ...

خب ببرش یه دکتر بهتر 

تو گوگلم سرچ کن شاید تو گوگل درمانی واسش باشه

دیری دیرینن 💥💥دیگه پریود نمیشم😌😎 فهمیدی چرا یا بگم ؟ خب خره دوباره باردارم😁فقط دعا کن که این یکی سالم به دنیا باید🥺❤اگه دوقلو هم بشه که دیگه هیچی نمیخوام😁💖🥺🥺😁💖
2740
من قضاوت نمیکنم که شما دروغ میگی یا راست  ولی رنگ سبزی که روی دستشه شبیه ماژیکه، چون من تا حال ...

منم اگه دیده بودم که از اینجا سوال نمیکردم و مثل بعضی از افراد مشکل ندارم تاپیک مسخره ی کذب بزنم 

آخه معلومه رو پوست با چیزی نقاشی شده😑والا منم کبود شدم پوستمم سفیده سبز میشه اما معلومه زیر پوستیه و کم رنگه

آدما به دو دلیل وارد زندگیت میشن✋.یا میشن درس زندگیت..یا میشن خود زندگیت...خدایا هزاران بارشکرت که اونایی که اومدن تو زندگیم و رفتن همشون درس بودن و اینو بهم ثابت کردی .و الانم خود زندگیمو بهم دادی 💑💖B&S💖
2706