2737
2739
عنوان

کیا از چک سر در میارن !!

115 بازدید | 20 پست

برا کاری اگه چک بگیره طرف اوکیه یا امکان داره حسابش خالی باشه و نتونه بگیره چجوریه !!

با عرض احترام لطفا زیر ۱۸ سال نظر ندن ریپ هم نزنن ممنون🙏🌹

سوالت واضح نیس

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️

اصلا معلوم نیست چی نوشتی واضح تر بگو

بیشتر از سه ساله منتظر مادر شدنم گله نمیکنم حتما حکمتی داره خدایا برای هر لحظه از زندگی شکر 💚 به زودی بی بی چکم مثبت میشه به زودی صدای قلب کوچولوشو میشنویم 😍میبینم روزی رو‌که برای فهمیدن جنسیتش قلبمون از هیجان تند تندمیزنه 😍میاد روزی که ساک بیمارستان رو جمع میکنیم وبرای  دیدنت آماده میشیم آره فندق مامان و بابا اون روز دیر نیست برای دیدنت لحظه شماری میکنیم با بابایی 😍😍خدایاااا شکرت برای همه چی 💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اصلا معلوم نیست چی نوشتی واضح تر بگو

اگه برای انجام کاری بجای پول چک یکی دو روزه بگیری امکان داره طرف حسابش خالی باشه و بعدشم نده پول رو !! 

چک باید از این طرج جدیدا باشه ک بتونی پیگیری کنی اگه پول نداشت شکایت کنی چک قدیمی دیگه اعتبار نداره 

بعد اگ مبلغ بالا هست میتونی از بانک بپرسی ببینی مشتری خوش حساب هس یا ن البته اینو نمیدونم هر بانکی بهت بگن یا ن

بزرگترین ارزوم اینه که همه عزیزام به ارزوهاشون برسن و من بتونم با خیال راحت برای خودم حتی یک ساعت زندگی کنم .
2738

چکت حتما ثبت شده باشه.چون چکی که ثبت نشه هیچ اعتباری نداره

اول از همه برایت آرزومندم كه عاشق شوی ،و اگر هستی، كسی هم به تو عشق بورزد،و اگر اینگونه نیست، تنهائیت كوتاه باشد،و پس از تنهائیت، نفرت از كسی نیابی.آرزومندم كه اینگونه پیش نیاید، اما اگر پیش آمد،بدانی چگونه به دور از ناامیدی زندگی كنی.برایت همچنان آرزو دارم دوستانی داشته باشی،از جمله دوستان بد و ناپایدار،برخی نادوست، و برخی دوستداركه دست كم یكی در میانشان بی تردید مورد اعتمادت باشد.و چون بدین گونه است،برایت آرزومندم كه دشمن نیز داشته باشی،نه كم و نه زیاد، درست به اندازه،تا گاهی باورهایت رامورد پرسش قرار دهد،كه دست كم یكی از آنها اعتراضش به حق باشد،تا كه زیاده به خودت غرّه نشوی.و نیز آرزومندم مفید باشی نه خیلی غیرضروری،تا در لحظات سخت وقتی دیگر چیزی باقی نمانده است همین مفید بودن كافی باشدتاتوراسرِپانگهدارد.همچنین، برایت آرزومندم صبور باشی نه با كسانی كه اشتباهات كوچك میكنندچون این كارِ ساده ای است،بلكه با كسانی كه اشتباهات بزرگ و جبران ناپذیر میكنند
الان که چک ها رو ساده میشه با گوشی استعلام گرفت، من که برنامه ایوا دارم

استعلام چی ؟! پست بالارو بخون لطفا نظر بده

اگه برای انجام کاری بجای پول چک یکی دو روزه بگیری امکان داره طرف حسابش خالی باشه و بعدشم نده پول رو ...

اره امکانش هست شوهر من الان تو جیبش کلی چک داره که هیچ وقت پول نشدن 

بیشتر از سه ساله منتظر مادر شدنم گله نمیکنم حتما حکمتی داره خدایا برای هر لحظه از زندگی شکر 💚 به زودی بی بی چکم مثبت میشه به زودی صدای قلب کوچولوشو میشنویم 😍میبینم روزی رو‌که برای فهمیدن جنسیتش قلبمون از هیجان تند تندمیزنه 😍میاد روزی که ساک بیمارستان رو جمع میکنیم وبرای  دیدنت آماده میشیم آره فندق مامان و بابا اون روز دیر نیست برای دیدنت لحظه شماری میکنیم با بابایی 😍😍خدایاااا شکرت برای همه چی 💚
اره امکانش هست شوهر من الان تو جیبش کلی چک داره که هیچ وقت پول نشدن 

وای خدا 😲😐 پس چیه این چک 😐

سوالت واضح نیست اما امکان استعلام حساب صاحب چک هست حتما حواست باشه کدملیت روهم ثبت کنه اگه ثبت نشه ا ...

اخه بقیه میگن امکان داره حسابش خالی باشه و بعدشم نده با توجه به این هیچی دیگه 😐

چکت حتما ثبت شده باشه.چون چکی که ثبت نشه هیچ اعتباری نداره

کجا و چجوری؟! دوستم میخواد چک بگیره بجای پول میکاپ عروس !! 🙄 اونم تو روستا 😐 تو روستا ثبتش کجا بود اخه 😐

2706