2737
2734
عنوان

تعبیر خواب بلدم

| مشاهده متن کامل بحث + 6774 بازدید | 309 پست

من هر چند وقت یکبار میبینم تو مسجد یا عروسی لنگه کفشمو پیدا نمیکنم بعد شریع پیدا میشه و میپوشم 

تعبیر داره؟😁🤦‍♀️

..! 𝓫𝓮 𝔂𝓸𝓾𝓻𝓼𝓮𝓵𝓯‌                                                      
ببینین تاریک تعبیر خوبی نداره خب؟شما شاید غم تو زندگیتون دارین یا درگیری ذهنی دارین ..تاریکی به هیچ ...

ممنونم 🌷ببخشید باعث زحمت شدم

راست میگین والا زندگیم که پر غمه و ناراحتی

استخوان هایی که مبتلا به اُمیدند:)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
کفش نشون دهنده ی بخت هست و شوهر اگر مجرد هستین ازدواج میکنین ..

انشاالله ممنونم ازتون زحمت کشیدین🙏

..! 𝓫𝓮 𝔂𝓸𝓾𝓻𝓼𝓮𝓵𝓯‌                                                      

من دیشب خواب دیدم که دم در حرم امام رضا بودم بعد یک خادمی بهم گفت برو داخل اون اتاق لباس خادم رو بپوش تعبیرش چی میشه؟؟

لاحول و لا قوه الا بالله ( من سال نو عروس میشم ) 
2738
من دیشب خواب دیدم که دم در حرم امام رضا بودم بعد یک خادمی بهم گفت برو داخل اون اتاق لباس خادم رو بپو ...

بسیااار بسیاااررر بسیاااررر مبارکه ...❤❤به به هرچی از خوابتون و نعمتی که توش هست بهتون بگم کمه ..به خاطر این نعمتی که قراره بهتون برسه شکر گزار خداباشین ..❤

بسیااار بسیاااررر بسیاااررر مبارکه ...❤❤به به هرچی از خوابتون و نعمتی که توش هست بهتون بگم کمه ..به ...

من دختر دم بخت هستم . الان ده سال هستش که حاجتم ازدواج هستش اینقدم متوسل شدم به اهل بیت . حتی موقع شهادت امام جواد ، امام رضا رو به جان پسرش قسم دادم که حاجتم رو بده 

لاحول و لا قوه الا بالله ( من سال نو عروس میشم ) 
گردوو میوه غذا اینا اگر قبلش بهش فکر نکرده باشین و زاییده ذهنتون نباشه ..خوبه ..

تعبیر خواب خروس چیه  عزیزم دیشب داشتم یه خروس رو خفه میکردم

ما از آنان که تسلایشان می دادیم غمگین تر بودیم ...
2706