2733
2734
بله . از پارسال تا امسال کل مارکت حدقل ۶۰۰ تا ۷۰۰ درصد سود داد که بیشترین سود برای دوج کوین بود که ۱ ...

عزیزم این توکن جدید هنوز عرضه نشده تو بازار همه به مبلغ 30 سنت خریدن میگن شرکتش مبلغ پیشنهادیشو 15 دلار اعلام کرده 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
منظور شما عرضه اولیه هست

ن ارز اولیه(توکن)پرژهای مدت داره منظورم خرید فروششه

سعی کردن ما رو دفن کنن قافل از این که ما بذر بودیم. .....اونهایی که تکی پرواز میکنن قویترین بالهارو دارن.....نمیشه حرکت قبلی برگردون اما میشه حرکت بعدیو بهتر انجام داد
عزیزم این توکن جدید هنوز عرضه نشده تو بازار همه به مبلغ 30 سنت خریدن میگن شرکتش مبلغ پیشنهادیشو 15 د ...

درسته اما زمان میبره تا قیمت گزاری بشه و تو صرافی لیست بشه چند سال زمان میبره اما این اتفاق میافته

سعی کردن ما رو دفن کنن قافل از این که ما بذر بودیم. .....اونهایی که تکی پرواز میکنن قویترین بالهارو دارن.....نمیشه حرکت قبلی برگردون اما میشه حرکت بعدیو بهتر انجام داد
میشه درخواست دوستیمو قبول کنین

بله اگر تو این زمینه کمکی میخاید حتما

2740
زیان نداره؟

سود ضرر باهم 

درسته اما زمان میبره تا قیمت گزاری بشه و تو صرافی لیست بشه چند سال زمان میبره اما این اتفاق میافته

به ما گفتن 1 اگوست یعنی هفته دیگه وارد بازار میشه خرید و فروش میشه ما میتونیم همون روز اول بفروشیم

به ما گفتن 1 اگوست یعنی هفته دیگه وارد بازار میشه خرید و فروش میشه ما میتونیم همون روز اول بفروشیم

اگر واقعا راست باشه و لیست بشه تو بایننس میشه فروخت  اما بعید میدونم اینطور باشه چون باید زمان بخوره 

[QUOTE=200354936]اگر واقعا راست باشه و لیست بشه تو بایننس میشه فروخت  اما بعید میدونم اینطور با ...

من زیاد پروژه کار نمیکنم بیشتر ترید میکنم اما رو یه پرژه سرمایه گذاری کردم الان ۲۸ ماه گذشته  و برنامهاشو اجرا کرده اون طور که میگن تا ۱۴ تا ۱۸ ماه دیگه ههدف میزنه و لیست میشه با قیمت ۵۰ سنت وارد بازار میشه قیمت ورودی با ارز trxبوده حدودا ۱ سنت 

[QUOTE=200354936]اگر واقعا راست باشه و لیست بشه تو بایننس میشه فروخت  اما بعید میدونم اینطور با ...

از هر ۱۰تا پروژه ۸ پانزیه( کلاه برداری)هواست باشه سرمایتو ب باد ندی