2733
2734

من بابام موسسه نور گذاشته سرمایمونو اما بنظر من تو کشور ما پول راکد فایده نداره اخه همش ارزشش در حال کم شدنه 

جایی سرمایه گذاری کنی بنظرم بهتره🤷🏻‍♀️

زندگی تاس خوب اوردن نیست...تاس بد رو خوب بازی کردنه⭐️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من اون قدیم ها

سه تومن تو حساب روزشمار ملت داشتم، ماهانه ۲۲-۳ تومن بهم سود میداد

اونزمان اصلا هدفم سود نبود،پول ماهانم تو حسابم بود

اینسری ۴۵ پول داشتم، گفتم بذار بمونه

سود بگیرم

کلا ۱۰۰ تومن برام ریختن

خیلی ضد حال خوردم

مدام دست میذاشتم ی صفر کم شه، ببینم چقدره

2740
ارز دیجیتال سر در نمیارم

برو اموزش  مجازی ببین خیلی اسونه  ماهانه حدالقل ۱۰ درصد سرمایتو درماه بهت سود میده

سعی کردن ما رو دفن کنن قافل از این که ما بذر بودیم. .....اونهایی که تکی پرواز میکنن قویترین بالهارو دارن.....نمیشه حرکت قبلی برگردون اما میشه حرکت بعدیو بهتر انجام داد
برو اموزش  مجازی ببین خیلی اسونه  ماهانه حدالقل ۱۰ درصد سرمایتو درماه بهت سود میده

راسته میگن عرضه اولیه ارز دیجیتال توکن 15 دلار و به مبلغ 30 سنت خریداری شده یعنی هر کی خریده پولش شده 60 برابر

راسته میگن عرضه اولیه ارز دیجیتال توکن 15 دلار و به مبلغ 30 سنت خریداری شده یعنی هر کی خریده پولش شد ...

بله . از پارسال تا امسال کل مارکت حدقل ۶۰۰ تا ۷۰۰ درصد سود داد که بیشترین سود برای دوج کوین بود که ۱۴۰ برابر شد تو مدت ۶ ۷ ماه 

سعی کردن ما رو دفن کنن قافل از این که ما بذر بودیم. .....اونهایی که تکی پرواز میکنن قویترین بالهارو دارن.....نمیشه حرکت قبلی برگردون اما میشه حرکت بعدیو بهتر انجام داد
ارز دیجیتال سود دهیش چطوره

بدبینانه ترین حالت ۱۰ تا۱۵ درصد توماه از کل سرمایتو سود میده  هر ۱۰ تومن ۱ تومن تا ۳ تومن میندازه