2733
2734
عنوان

واقعا اگه مامانا نبودن ادم چیکار میکرد؟

| مشاهده متن کامل بحث + 393 بازدید | 52 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من مادرمو تو نوجوونی از دست دادم😕

سخت بود ولی از اون به بعد یاد گرفتم همه کارامو خودم انجام بدم قبلش خیلی متکی بودم

حتی الان بعد زایمانم از روز دوم خودم اشپزی کردم ، خودم کارامو کردم

تو همه روزای سختی که به من گذشت رو دیدی💐 من همیشه حضورتو تو زندگیم حس کردم❤ یه روز ازت یه پسر خواستم تا حامی و تکیه گاهم بشه و تو بهم دادیش ❤ حالا ازت یه دختر خواستم که مونس و همدمم بشه و بازم تو بهم دادیش ❤ گفتی ان مع العسر یسرا ، فان مع العسر یسرا💐 بابت همسر خوبم، خونه نقلی و پر از آرامشم و این روزای زیبایی که از سختی به آسونی رسوندیم شکرت ❤ حالا من مامان یه آقا پسر خوشتیپ و یه نی نی دختر خانم زیبا هستم 😍
2740
من مادرمو تو نوجوونی از دست دادم😕 سخت بود ولی از اون به بعد یاد گرفتم همه کارامو خودم انجام بدم قب ...

کاشکی مادر منم فوت میکرد حداقل دلم خوش بود ک نیس میرفتم سر قبرش یه فاتحه میفرستادم اروم میشدم ولی الان چی...

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم
من ۲۱ سالمه مامانم ۷ ماه پیش از دس دادم باردارم یماه دیگه بچم میاد چیکار کنم خدایا هیچی بلد نیستم😔

نترس خدا خودش کمک میکنه منم از روز سوم به پا بودم همه کارهام خودم میکردم با اینکه سزارین شدم

من ۲۱ سالمه مامانم ۷ ماه پیش از دس دادم باردارم یماه دیگه بچم میاد چیکار کنم خدایا هیچی بلد نیستم😔

اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم

خدا رحمتش کنه.🥺😊🤲🤲

دنیا دارِ مکافاته!                                                        نی نی یارحذف تایپک۲
خدا حفظشون کنه و تنشون سلامت همه مادرا مثل هم نیستن بعضیا فقط اسم یدک میکشن مثل مامان من ۸ ماهه بارد ...

ممنونم عزیزم...خدا تو همچین مواقعی صبر ادمو بیشتر میکنه...

2706