2410
2553

قربونش برم...الان ی ماهه همش درگیر منه هفتع ای چند بار میرفت دکتر نوبت بگیر و برو بیا و پرستاریمو بکن تا عمل کردم بعدش کرونا گرفتم الانم پریودم

من وقتی پریود میشم جون ندارم از جام پاشم ی اب ساده بخورم هم خودش با اینکه 23 سالمه لقمه میگیره برام میاره درد و بلاش تو قلبم...واقعا من دانشگاه ها باز شدن موقع پریودی کی به دادم میرسه ...امروز از نه بیدارم نتونستم پاشم ی اب بخورم تا خودش از بازار الان اومد برام صبونه اورد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

خدا حفظش کنه

مامان منم تنها امید منه خدا حفظش کنه برام

از عمر من بگیره بده به مامانم🤩🤩

خدایا هزارمرتبه شکر❤خدایا من روتو خیلی حساب باز کردم🧚‍ باز دم غریبه ها گرم، مارو رنگ کردن ولی نفروختن💔

خداحفظشون کنه

السلام علیک یااباعبدالله السلام علیک یاصاحب الزمان آقاازتون درخواست میکنم گاهی به نی نی سایت سری بزنیدوبرای این جمع دعاکنیدوگره اززندگی تمام نی نی سایتیابازکنید  خداروشکرتواین دنیای پرنیرنگ ماشماروداریم آقاجون مامنتظریم قدم مبارک روروی چشمای مابگذاری
2714
2706