2733
2734
عنوان

3 راه خودکشی بدون درد

| مشاهده متن کامل بحث + 1240 بازدید | 62 پست
اومدم بگم یه راهش پرایده

بهترین و مطمئن ترین راه افقی شدن😂😂😂

دل مرنجان،که ز هر دل به خدا راهی هست💛💎میشه یه صلوات بفرستین زودتریه کار خوب واسه شوهرم پیداشه بریم سرزندگیمون🥺خسته شدم😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه فقط اومدم که اگه خواستی خدای نکرده خودکشی کنی بیام به راه راست هدایتت کنم😂👊

نه من فعلا هدایتم 😂

دل مرنجان،که ز هر دل به خدا راهی هست💛💎میشه یه صلوات بفرستین زودتریه کار خوب واسه شوهرم پیداشه بریم سرزندگیمون🥺خسته شدم😭
بهترین و مطمئن ترین راه افقی شدن😂😂😂

بی برو برگرد میمیری🤣👌🤚

مدرس زبان انگلیسی به کودکان و نوجوانان🌹(برگزاری کلاس های انلاین زبان انگلیسی برای کودکان و نوجوانان و حتی بزرگسالان با کمترین هزینه ممکن)مدرس کلاس های کنکور زبان انگلیسی🌳  بد جور محتاج دعاتونم! میشه یه صلوات بفرستین برای حل شدن مشکلاتم؟❤🥺هر کی فرستاد بگه منم براش بفرستم🌱
2731

واقعا متاسفم ک سرکار میزاری آدمو

با چه امیدی اومدم فک کردم واقعا میخوای یه چیز به دردبخور بگی

حیف که حوصله فخاشی ندارم😠

در زمان نامناسب،در مکان نامناسب چشم به جهان گشودیدم😐                                        Sweat dreams Are made of these       Who am I to disagree? 
مگه چی نوشته که مسخرمون کنه خیلی هم خوب گفته شما ناراحتی برو بیرون بعضي ها لیاقت خوبی ندارن

بیخیال بابا😘

من قصدم خیر بود 

2740
من خودم هزار تا درد و مرض دارم  نمیگم ادم قوی ای هستم شده بعضی وقتا مرگمو از خدا خاستم  ...

اول اینکه انشالله هرچه زودتر خدا شفات بده🙏🏻🙏🏻

ولی ای کاش همه درد و مرصای ادم جسمی بود که ادم بچشم ببینه و سعی کنه خوبش کنه و بیشترشون خوب میشن

ولی دردای روحی و زخمای قلبی هیچوقت خوب نمیشن و شب و روز عذابن

واقعا متاسفم ک سرکار میزاری آدمو با چه امیدی اومدم فک کردم واقعا میخوای یه چیز به دردبخور بگی حیف ...

سرکار میزارم؟ 

واقعا که خیلی بی لیاقتی ک میخای فحاشیم بکنی 

حالا ک اومدی خیلیا راهکار دادن تو همین تاپیک میتونی استفاده کنی و بری بمیری🙂🙏

اول اینکه انشالله هرچه زودتر خدا شفات بده🙏🏻🙏🏻 ولی ای کاش همه درد و مرصای ادم جسمی بود که ادم بچ ...

ممنونم 

هردوتاشون عذاب اورن و زندگی رو به کام ادم تلخ میکنن 

امیدوارم ارامش به زندگی شمام برگرده🙏

مگه چی نوشته که مسخرمون کنه خیلی هم خوب گفته شما ناراحتی برو بیرون بعضي ها لیاقت خوبی ندارن

نمیشه یه چیزی هم گفت الان الکی تلعیق میکنن

همینو بگم که هروقت چیزی ازت پرسیدن جواب بده ن غیر اون

من باز کردم تاپیکت رو که بهت چندتا روش آسون خودکشی بگم...😁

بگو 

چون یه کاربری به اسم دیانه اومده تو تاپیک توهینم میکنه ک چرا سرکارش گذاشتم 

براهمون بنویس ادم بی لیاقت

2706