2737
2739

خاااب 

ژلع بخور

اب زیاد بخور

جوانه‌گندم ماسک بزن 

خیلیا میپرسن من ازدواج کردم یا نه؟من درحال حاضر مجردم، قبلا تا پای سفره عقد رفتم، روی صندلی هم نشستم حتی عاقد هم اومد تااینکه عروس و دوماد اومدن مجبور شدم پاشم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اگر میخوای فقط صورتت چاق بشه سویق گندم

اگر میخوای کل بدنت چاق بشه سویق سنجد 

بخور

💛بندگانم را اگاه کن که من بخشنده مهربانم حجر/۴۹💛.                                                                          و پروردگارت هرگز فراموشكار نبوده [و نيست].سوره مریم ایه ۶۴
اگر میخوای فقط صورتت چاق بشه سویق گندم اگر میخوای کل بدنت چاق بشه سویق سنجد  بخور

واقعا تاثیر داره؟

چرا من هیچوقت باور نمیکنم این چیزا رو🤕🤕🤕🤕

قصه اینجاست ...که شب بود و هوا ریخت بهم...من چنان درد کشیدم...که خدا ریخت بهم.
2738
منم صورتم لاغر بود چربی زدم فیلر یا ژل بزن

میشه بیشتر توضیح بدی؟درد داشت،؟قشنگ‌ پر شد؟ ژل حرکت نمیکنه؟

💛بندگانم را اگاه کن که من بخشنده مهربانم حجر/۴۹💛.                                                                          و پروردگارت هرگز فراموشكار نبوده [و نيست].سوره مریم ایه ۶۴
واقعا تاثیر داره؟ چرا من هیچوقت باور نمیکنم این چیزا رو🤕🤕🤕🤕

هر چی بیشتر بخوره بهتر 

ایده الش صبحها ناشتا 

تو همه غذاها بریزه در ابمیوه خورشت همچی 

خودش غذای کامل

منم صورتم لاغر بود چربی زدم فیلر یا ژل بزن

چه خوب.یعنی کانلا تپلی شده

بچهها درسته صورت تپلی باشه سن کمتر نشون میده لاعر باشه بیشتر؟؟؟ چون از لاغری خط افتاده رو صورتم

من الان مثلا دارم پرخوری میکنم بدنم چاق شد بعد صورتم از قبل لاغر تر شد به تظرتون چیکار کنم😑😑البته حرص و جوش اثر داره هاااا

الا بذکر الله تطمئن القلوب❤ماشاءالله
میشه بیشتر توضیح بدی؟درد داشت،؟قشنگ‌ پر شد؟ ژل حرکت نمیکنه؟

دردش که مثل درد زدن امپول هست

ژل بی حسی میزنن

اره صورتم پر شد

از چربی پهلو ها و شکمم دراورد و زد به صورتم

پوستت صاف میشه 

دو مرحله زدم

ژل هم به لبهام زدم

میخوام بعدا فیلر بزنم زیر چشمم 

2706