2737
2734

سلام من بویایی و چشاییم از دست دادم شیرم کم شده خیلی بچم همش گریه میکنه چیکا کنم کسی تجربه داره؟ حتی قطره شیر افزا و قرص لاکتاولم گرفتم کسی کرونا داشته ک بویایش یرگرده بفدا

اگرتوهم در برابر هر بی عِدالَتی ازخَشم به لرزه می اُفتی،بدان که یکی ازرُفَقای من هستی...

وا خب عزيزم شيرخشكم بده گناه داره.

من بستري شدم كرونا گرفتم  به خاطز داروها ديگه شير خودمو ندادم.

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 

شما کرونا داری دارو‌میخوری چجوری شیر میدی اصلا

شبرخشکش بده عزیزم. گرسنه نزار طفل معصومو اون که زبون نداره بگه

حسین جان! پسرانت همگی نام علی بنهادی! جان عالم ب فدای دل بابایی تو😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شما کرونا داری دارو‌میخوری چجوری شیر میدی اصلا شبرخشکش بده عزیزم. گرسنه نزار طفل معصومو اون که زبون ...

خشک نمیشه شیرم؟

عادت   نداره شیرخشک نمیخوره رفلتکسم داده

اگرتوهم در برابر هر بی عِدالَتی ازخَشم به لرزه می اُفتی،بدان که یکی ازرُفَقای من هستی...
2728
وا خب عزيزم شيرخشكم بده گناه داره. من بستري شدم كرونا گرفتم  به خاطز داروها ديگه شير خودمو ندا ...

دارو نمیخورم جز شیاف مسکن 

شیر خشک نمیخوره رفلاکسیم هس

دارو نمیخورم جز شیاف مسکن  شیر خشک نمیخوره رفلاکسیم هس

خب ميخواي بچه گشنه بمونه؟؟ چند وقتشع؟

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
خب ميخواي بچه گشنه بمونه؟؟ چند وقتشع؟

۴ خودش نمیخوره پسش میزنه بالاش میاره