2733
2739

سلام خانوما 

نائب الزیاره همتون هستم از حرم امام خوبیها🌹🌹🌹

اسماتونو بگید دعاتون کنم

من امام رضایی ام🌹🌹🌹دل من گم شد اگر، بسپارید امانات رضا... و اگر از تپش افتاد دلم ببریدش ملاقات رضا... از رضا خواسته ام بگذارد که غلامش بشوم همه گفتند محال است ولی دلخوشم من به محالات رضا(علیه السلام) 
وای عزیزم ممنون زیارتت قبول باشه الهه_ دعا کن مامان بشم

ممنون عزیزم، چشم 

حاجت روا بشین ان شاء الله 💕 

من امام رضایی ام🌹🌹🌹دل من گم شد اگر، بسپارید امانات رضا... و اگر از تپش افتاد دلم ببریدش ملاقات رضا... از رضا خواسته ام بگذارد که غلامش بشوم همه گفتند محال است ولی دلخوشم من به محالات رضا(علیه السلام) 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوش به حالتون. زیارت قبول حاجت روا باشید.

ممنون میشم برا سلامتی منو خانواده م دعا کنید. کرونا گرفتم

تو رو خدا زود لغو کاربری نکنین از خواهر شوهر زن داداش عروس همسایه ی مادربزرگ خاله م سیمکارت گرفتم😭🤪
2742
خوش به حالتون. زیارت قبول حاجت روا باشید. ممنون میشم برا سلامتی منو خانواده م دعا کنید. کرونا گرفتم

ان شاء الله قسمت شما هم بشه

چشم دعاتون میکنم🌹

نازنین برای خانوادم دعاکن خوب شن انشالله حاجت رواشی

خواب امام زمانودیدم ده سال پیش تاکیدکردک یارای من چادرین اینوبروبه همه زنابگومن خودم سعادتشوندارم اماگفتم وظیموانجام داده باشم وحرف ایشونویه جای عمومی بذارم ک ببینن خانوما...........https://harfeto.timefriend.net/16484834867011 اگه راضی هستی برای سلامتی بچم یه صلوات بفرست مرسی💖
2740
زینب

حاجت روا بشید ان شاء الله 💕 

نازنین برای خانوادم دعاکن خوب شن انشالله حاجت رواشی

چشم عزیزم 🌹 

ان شاء الله صحت پیدا می کنن

چشم عزیزم 🌹  ان شاء الله صحت پیدا می کنن

مرسی گلم ❤️

خواب امام زمانودیدم ده سال پیش تاکیدکردک یارای من چادرین اینوبروبه همه زنابگومن خودم سعادتشوندارم اماگفتم وظیموانجام داده باشم وحرف ایشونویه جای عمومی بذارم ک ببینن خانوما...........https://harfeto.timefriend.net/16484834867011 اگه راضی هستی برای سلامتی بچم یه صلوات بفرست مرسی💖
2706