2737
2734
عنوان

پریود شدم 😞😭🥺

255 بازدید | 19 پست

خیلی عادیه ماه اول اقدام باردار نشیم ؟ 

خیلی وقت بود علایم بارداری داشتم ، چهار روز هم تأخیر داشتم ولی امروز صبح پریود شدم 😞

البته نمی دونم چرا خونی که اومد سبک بود مثل همیشه نبود 

یه کیست کوچولو هم تو تخمدان ام دارم و عفونت هم دارم 

یعنی مشکلی دارم ؟ 😭

نکنه نازا باشم 😞

خدایا خل شدم فکرای چرت و پرتی میکنم 

من ماه دوم اقدام باردارشدم

پشت وپناهم خداس وقتی خالق‌کل جهان هستی خداست به غیر او امید بستن اشتباس...هرخواسته ای دارین فقط ازخودش بخاین نه از بندش...اگه باتمام ایمانت ازخودش خواستی بی شک بهش میرسی....خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت همه چی...تیکرتولد۲سالگی گل پسرم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740
کیست یا عفونت داشتی ؟

نه فقط تواقدام پریودی از تنظیم درمیاد عقب جلومیشه ک‌میگن رحم داره اماده میشه برای بارداری

پشت وپناهم خداس وقتی خالق‌کل جهان هستی خداست به غیر او امید بستن اشتباس...هرخواسته ای دارین فقط ازخودش بخاین نه از بندش...اگه باتمام ایمانت ازخودش خواستی بی شک بهش میرسی....خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت همه چی...تیکرتولد۲سالگی گل پسرم

دوستان من دو روز پیش قرص اورژانسی خوردم دیروز در حد چن قطره تو روز چن قطره تو شب ترشح بی رنگ داشتم 

و زیر دلم درد حالت درد پریودی داشت خیلی 

ولی الان ک بیدار شدم درد ندارم فلا 

موعد پریودم ۵ روز دیگ س 

تجربه داشتید؟ خیلی نگرانم میترسم 

اینم بگم ک قرص ۱.۵ یدونه بعد ۲۴ ساعت خوردم

شاید زندگی آن جشنی نباشد ک میخواستی دعوت شوی... ولی حالا که دعوت شدی ... تا میتوانی زیبا برقص! #چالی_چاپلین🎩♥️
2706