2733
2734
عنوان

شاغلا بیان

721 بازدید | 84 پست

بچه ها من همش دوس دارم خونه بشینم سر کار نرم؟! کیا اینجورین؟ 

خودمم ارشد دارم تو تمام زندگیم کلی درس خوندم بهترین دانشگاه کشور، رتبه تک رقمی ارشد .. تا به اینجا برسم، 

اما حالا.. 

از کارم بدم نمیاد، از همکارامم همینطور 

ولی خونه نشستنو دوس دارم، بچه هم ندارم، یکم نصیحتم کنید 😑😪

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

اگه میتونی مرخضی بگیر یکی دو هفته انقدر حوصلت سر میره با کله برمیگردی سرکار

⏲️وزن شروع ۱۱۰.۸۰۰ 🔓وزن الان ۷۷.۵ 🔒وزن هدف ۷۰  📏قد ۱۷۵.                                                                 سوال های احتمالی:عمل نکردم.بدون هیچ قرص و پودر و دمنوشی لاغر شدم.رژیم لیمومی و غفاری و کرمانی و ... نگرفتم.کالری شماری نمی‌کنم.فقط با سالم خوری و ورزش وزن کم می‌کنم.از مرداد ماه ۱۴۰۱ رژیمم و شروع کردم.                                                                تیکر بارداری نیست.        

من هم شاغلم هم باردار از الان عزا گرفتم چجوری بعد زایمان بشینم خونه.حیف از استقلال و پویایی شاغل بودن نیست؟بشینی خونه همش خواب و کارهای تکراری...خونه موندن خیلی بطالت داره بخصوص که بچه هم نداری

عزيزم اگه دوس داري تو خونه باشيو كار كني و درامد داشته باشي به من پيام بده راهنماييت كنم 

بذار همينجا بهت بگم 

ميتوني فروش يه سري محصولات عالي و با كيفيت شروع كني من خودم انقدر اعتماد داشتم كه اول از فاميل شوهرم شروع كردم به فروش و همگي راضي بودن

شمارم داخل امضا هست😘

عزیزم. کافیه دو روز بشینی تو خونه تا بفهمی فکرت اشتباهه

این فکر ناشی از خستگی تکرار عادت هر روز سر کار رفتنه

البته اگه علاقه زیادی به کارت داشته باشی و از نظر حجم کار سرت رو شلوغ کنی که هیجان کار حفظظ بشه، کمتر این حالت سراغت میاد.

من توی یک سال و نیم گذشته که که بخاطر کرونا دو روز در هفته میرفتیم سر کار و الانم تعطیلاتمونه تازه میفهمم فکر قبلیم که دلم میخواست سر کار نرم چقدر اشتباه بوده

این یوزر مشترکا توسط دو نفر استفاده میشه.

خوب هدفت از درس خوندن چی بود تحصیلات عالیه واسه تو خونه نشستن گرفتی.بعد واسه هر چیزی که میخای هی به همسرت بگی پول بده اینو بگیرم یا آرزوهاتو به دل بزاری واسه اینکه به همسرت فشار اقتصادی نیاد.اینهمه سختی نمیکشیدی خوب چه کاری بود.خیلی ها آرزوی این موقعیت ودارن

خدایا دوستت دارم میدونم منو به خواست دلم میرسونی.مطمئنم
2706