2737
2734
عنوان

این شماره کجاست 🤔🤔🤔

1010 بازدید | 13 پست

پنج تومن شارژ داشتم زنگ زده بود متوجه نشدم زنگ زدم یه ثانیه برداشت و قطع کرد بعد شارژم تموم شد 🙄🙄🙄🥴🥴

لوبیاپلوباسالادشیراز سابقم 😋😍 وزن شروع ۹۸/۷۰۰ وزن فعلی  ۸۱ وزن هدف ۷۵ ولی چه کنم ارادم کمه 🥴🥴😂🤣😁 لعنت به رژیم من دلم شیرینی میخواد 🤣😁😂😁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عههههههه یعنی هکم کردن 🤔 

لوبیاپلوباسالادشیراز سابقم 😋😍 وزن شروع ۹۸/۷۰۰ وزن فعلی  ۸۱ وزن هدف ۷۵ ولی چه کنم ارادم کمه 🥴🥴😂🤣😁 لعنت به رژیم من دلم شیرینی میخواد 🤣😁😂😁
2738

خارج از ایرانه

نباید زنگ زد وگرنه شارژ رو تموم میکنن یا حتی ممکنه هکر باشن

برا دوست منم این اتفاق افتاده بود

یک شهریور ماهی خاص....goftino.com/c/2AJcNm نه ماه انتظار شیرین ترین انتظار دنیاست وقتی حاصلش تو باشی جان و جهان من😍
خارج از ایرانه نباید زنگ زد وگرنه شارژ رو تموم میکنن یا حتی ممکنه هکر باشن برا دوست منم این اتفاق ...

عه نکنه منم هک کردن ترسیدم واقعا 

عه نکنه منم هک کردن ترسیدم واقعا 

نه دوستم و هک نکردن فقط مثل شما برگشته به این شماره ها زنگیده بعد شارژش تموم شده😑

انشالله مشکلی پیش نمیاد

یک شهریور ماهی خاص....goftino.com/c/2AJcNm نه ماه انتظار شیرین ترین انتظار دنیاست وقتی حاصلش تو باشی جان و جهان من😍
نه دوستم و هک نکردن فقط مثل شما برگشته به این شماره ها زنگیده بعد شارژش تموم شده😑 انشالله مشکلی پی ...

حساب بانکی رو هک نمیکنن 🤔