2733
2734
عنوان

روغن کرچرک خوردم برا درد زایمان

| مشاهده متن کامل بحث + 205 بازدید | 36 پست
نمیدونم همه میگن چقد دیر شد و باید درد داشته باشی  منم ۳ قاشق غذا خوری پر خوردم ولی هیچ فایده ...

صبر کن عزیزم میذاشتی ماه نه هم کامل میشد ،اصلا به اطرافیان نباید تاریخ دقیق بگی چون بیشتر باعث استرس میشن،پله بالا پایین برو،پیاده روی کن ،قربده بذاربچه بیاد تو لگنت،هرچیزی به وقتش خوبه

بچه هم حرکت نمیکنه تورو خدا اگ کسی خورده راهنمایی کنه طبیعیه یا نه 

شمابایدبادکترحرف بزنی تو ای مورد حساس نظرکسی نپرس 

خدایاشکرت بخاطرهمه نعمتهای که میبینم ونمیبینم  خداجونم عزیزای دلم سالم نگهدار  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه هم حرکت نمیکنه تورو خدا اگ کسی خورده راهنمایی کنه طبیعیه یا نه 

منم خوردم ولی اصلا به بچه فک نمی‌کردم تکوناش یادم نیست، دیگه ۱۲شب خوردم صبح دل‌پیچه و اسهال،ساعت ۱۰دردم شروع شد ساعت ۵غروب دنیااومد

منم خوردم ولی اصلا به بچه فک نمی‌کردم تکوناش یادم نیست، دیگه ۱۲شب خوردم صبح دل‌پیچه و اسهال،ساعت ۱۰د ...

ببعد خوردنش بالا هم اوردی؟

و اینکه چقدر خوردی 

از صبح  البته دیشب تا صبح احساس میکردم شکمم یک پلاستیک پر ابه بچه هم‌ توپ ..هر طرفی دراز می ...

عزیزم بادکترت حرف بزن شماکه هنوزازوقتت نگذشته بوده

انشاالله چیزی نیس😙

خدایاشکرت بخاطرهمه نعمتهای که میبینم ونمیبینم  خداجونم عزیزای دلم سالم نگهدار  
ببعد خوردنش بالا هم اوردی؟ و اینکه چقدر خوردی 

من نصف شیشه رو سر کشیدم آخرشب خوردم بعدشم خوابیدم حالت تهوع نداشتم فک کنم چهار سال گذشته یادم نمیاد دقیقا ،ولی اینکارا ریسکه عزیزم

من نصف شیشه رو سر کشیدم آخرشب خوردم بعدشم خوابیدم حالت تهوع نداشتم فک کنم چهار سال گذشته یادم نمیاد ...

من ۳ قاشق خوردم بازم ممنون عزیزم 

فقط از حالت تهوع متنفرم که از دیشب تا الان ولکنم‌نیست

من ۳ قاشق خوردم بازم ممنون عزیزم  فقط از حالت تهوع متنفرم که از دیشب تا الان ولکنم‌نیست

خوبه که بالا آوردی احتمالا به رودت نرسیده،بذاربه وقتش زایمان کنی عزیزم فقط یسره دراز نکشید فعالیت کن تا راحتربدنیابیاد

خوبه که بالا آوردی احتمالا به رودت نرسیده،بذاربه وقتش زایمان کنی عزیزم فقط یسره دراز نکشید فعالیت کن ...

خدا کنه زودتر بیاد دیگه خسته شدم شوهرمم اصلا درک نداره 

نمیتونن درک کنن چون خودشون باردارنمیشن    بچه ی اولته؟

اره 😭

هرکی گفت اینو خوردم اونو خوردم زایمان کردم منم بدو بدو خوردم تا اینکه روغن کرچک دیشبی بیزارم کرد 

2706