2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

صورت کج بت نمیاد حقیقت تلخه؟؟

نه عزیز 

ترجیح دادم با کسی که اطلاعات ورزشیش انقدررررر کمه بحث نکنم و از اون پیامت واقعا اونجوری شدم

موفق باشید

به پشم های خود بیاموز که هر تاپیکی ارزش ریختن ندارد🙃🙃
2728
بارفیکس باید بخرم خوابم نمیبره واقعا خیلی اذیت میشم که نمیتونم زود بخوابم ولی روزی ۲ لیوان شیرمیخو ...

دختر چون برو خداتو شکر کن ماشالله قدت 168 منی که ازت بزرگترم خیلی ازت کوتوله ترم😑😑😑😑

‏من دیگه نمیدونم چی درست و چی غلطه؛ شانسی دارم ادامه میدم زندگیمو😐

قرص روی اگه دکتر هم تاییذ کنه البته

Md.collection24 ادرس پیج منه، مانتوهای خوشگل دارم به شما نی نی سایتیا هم یه کوچولو تخفیف میدم ، ممنون میشم با لایک و کامنت منو حمایت کنید تو اینستا ❤️❤️😍😍😍
بپر بپر و اینا الکیه و فقط به خودت آسیب میزنی میتوکی بری مدبی با تجربه بدنسازی کار کنی قطعا رشد میک ...

چی میگی شما... بدنسازی قد رو میسوزونه.... خواهشا راهنمایی اشتباه نکنید.... 

اسی برای افزایش قد یک راه قطعی پیلاتس و یوگا هست....برو این ورزش هارو بکن صد در صد هم فرم بدنت عالی میشه هم قدت بلند میشه و کشیده میشی..‌ بسکتبالم خوبه اما واقعا هیچی بپای پیلاتس نمیرسه  هیکل مدل های ویکتوریا سیکرت رو میبینی؟ اونا همشون پیلاتس و یوگا کارمیکنن

بالاخره جمع سه نفره ما، چهارنفره شد... نورای عزیزم بدنیا اومد😍 لئا و نورا فرشته های زندگیم💚👸👱‍♀️
2738
چی میگی شما... بدنسازی قد رو میسوزونه.... خواهشا راهنمایی اشتباه نکنید....  اسی برای افزایش قد ...

لطفا تحصیلاتتون و تجربه تون از ورزش بگید و چند سال سابقه ورزش بدنسازی دارید بعدا جوابتون میدم

ممنون

لطفا تحصیلاتتون و تجربه تون از ورزش بگید و چند سال سابقه ورزش بدنسازی دارید بعدا جوابتون میدم ممنون

ببین عزیزم من از بچگیم ورزش میکردم ، ۱۰ تا مدالم تو رشته های مختلف دارم.... خودمم هم بدنسازی هم فیتنس کارکردم... اگر گذرت به باشگاه میخوره برو از مربی اونجا بپرس که آیا بدنسازی برای جوان در سن رشد خوبه یا نه .... اگر ادم با انصافی باشه و نخواد تبلیغ و جذب بکنه، راست و حسینی میگه که نه خوب نیست چون بخاطر فشاری که تمرین ها میاره روی بدن، قد رو میسوزونه یعنی دیگه رشد قدی انجام نمیشه... ایناییم که میبینی هم قد بلند دارن هم‌بدنسازی میکنن، اینا بعد از سن رشدشون وارد این ورزش شدن... شمام یه سرچی بگن تو نت حداقل یکم اطلاعاتتو بالا ببر 

بالاخره جمع سه نفره ما، چهارنفره شد... نورای عزیزم بدنیا اومد😍 لئا و نورا فرشته های زندگیم💚👸👱‍♀️
چی میگی شما... بدنسازی قد رو میسوزونه.... خواهشا راهنمایی اشتباه نکنید....  اسی برای افزایش قد ...

بهشونم میگی میگن شما بی سوادین من با سوادم دیدین توروخدا😐😐😐😐😐

بهشونم میگی میگن شما بی سوادین من با سوادم دیدین توروخدا😐😐😐😐😐

از من مدرک تحصیلی میخواد😂😂😂

ببین عزیزم من از بچگیم ورزش میکردم ، ۱۰ تا مدالم تو رشته های مختلف دارم.... خودمم هم بدنسازی هم فیتن ...

شما هم فقط بدنسازی یه رشته چربیسوز و عضله ساز نبین 

بدنسازی اصلاحی برو تو نت سرچ کن

خود من با ۲۷سال سن ۱سانت و نیم قدم رشد کرد با بدنسازی اصلاحی یه مربی دلسوز و با تجربه و کاربلد😊😊😊😊

شاهد حی و حاظر تا ثابت کنه این یه تفکر اشتباهه البته هر ورزشی غیر اصولیش آسیب زاست

اینم باشگاه و ورزش دیگه تایم استراحتمه دارم میرم خانه😉😉😉

شما هم فقط بدنسازی یه رشته چربیسوز و عضله ساز نبین  بدنسازی اصلاحی برو تو نت سرچ کن خود من با ...

ببین گلم تو که الان قدت رشد نمیکنه😂😂😂 سن استخوانیت گذشته😉😉 اون یک سانتی هم که میگی به قدت اضافه شده بخاطر انجام همون حرکات اصلاحی و تاثیرش توی ستون فقرات و شانه هات هست  یعنی قبلا قوز میکردی الان دیگه نمیکنی و قدت بلندتر بنظر میرسه...

با ۲۷ سال سن میگه قدم رشد کرده🤣ایول خندیدم🤣🤣

2706