2733
2734
عنوان

لطفا نظر واقعیتونو بگین

| مشاهده متن کامل بحث + 620 بازدید | 80 پست

اولا ممنون از نظراتتون ... من دانشجوی دکترام و خب ربطش به خواهر نداشتن و ندونستنش اینه که هیچوقت برام مهم نبوده و حالا چون رو این کلمه حساس شدم ... میپرسم .. بچه ها بعد میتونم عکسامو بردارم درسته ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به نظر من یه نفر رو داشتن اسمش ساناز بوده  به یه دلیلی از دستش دادن حالا می خوان با شما جبران ...

یا خدا😑 شاید بیچاره ها همینطوری گفتن

😍منتظر اومدن فرشته ی زندگیمم😍
2728
2740

اونو ولش کن بگو راز موفقیتت چیه ک خانوادع شوهر گفتن قشنگی🤣

فقط 18 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا میشه پسرمو بهم برگردونی پسرم ۳۹ هفته و۵ روزش بود ک قلبش برای همیشه وایساد😭😭
یا خدا😑 شاید بیچاره ها همینطوری گفتن

بعید هم نیست 

برادر دوستم من رو می‌خواست 

تا اومد بجنبه من شوهر کردم 

مامانش برام گفت بعدها 

یه زن براش گرفتن که هم شبیه من باشه و هم اسم من 

اولا ممنون از نظراتتون ... من دانشجوی دکترام و خب ربطش به خواهر نداشتن و ندونستنش اینه که هیچوقت برا ...

ما ربط ساناز به ناز بودن رو هنوز درک نکرده بودیم

ربط دکترا به خواهر نداشتن رو پیش کشیدی

این تاپیک دیگه در توان من نیست

😄

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️