2737
2739
عنوان

شما میدونید چرا؟

200 بازدید | 34 پست

چرا اکثر نینی سایتی ها با بدبختی حامله میشن؟ ینی فقط منم ک حتی با جلوگیری هم حامله میشم؟

پستامو لایک نکنید ممنون اگه مخالفی ریپلی نزن حوصله بحث ندارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه😐

تیکر بارداری نیست🦋:)                 یک ترنس       همجنس باز نیست !       دوجنسه نیست!   باعث انحراف نمیشه!       نشانه آخرالزمان نیست!                                                                    اون همونقدر برای این وضعیتش حق انتخاب داشت که تو برای مرد یا زن بودنت داشتی:)       
2731

خب چون اینجا سایت بارداری و مشکلات و پرسش پاسخه..واسه همین چیزاس...

شما هم انشالله میشی به موقع ش

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
2740

الان دیگه باید با بدبختی حامله بشن

برو خداروشکر کن که بهت بچه میده و سالمی

مامان من الان بیشتر از ۱۰ ساله که بچه میخواد ولی نمیشه

من یه دختر شمالییم😎 که از بچگی یاد گرفتم که برا هدفم بجنگم😎تا بهترین ها سهم من بشه😎 یاد گرفتم به خودم احترام بزارم تا بقیه بهم احترام بزارن😎 رشته ورزشی مورد علاقم تکواندوعه😎 روحیه جنگندگی رو دوست داشتم و دارم😎برا خواسته هام میجنگم تا به دستشون بیارم😎من هدف کمک به شماست اگه حرفی زدم ناراحت شدین از همینجا میگم معذرت میخوام 💫شاید تویی که الان داری این امضا رو میخونی من دیگه زنده نباشم برام از خداوند طلب بخشش کن♥️آقایون اعتراض کردنند چرا اسم همه خمیر دندون ها زنونه؟؟ آخه تا ژاله و نيلو هست تو میای غلام نعنایی بزنی؟؟؟🙄🤪🥴
خب چون اینجا سایت بارداری و مشکلات و پرسش پاسخه..واسه همین چیزاس... شما هم انشالله میشی به موقع ش

به به خانم هنرمند😀

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...////////////////////////دشمن ندارند، دشمن میتراشند تا تو را ساکت کنند.
خب چون اینجا سایت بارداری و مشکلات و پرسش پاسخه..واسه همین چیزاس... شما هم انشالله میشی به موقع ش

وای من فک کردم باردار نمیشی😑🤣

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
الان دیگه باید با بدبختی حامله بشن برو خداروشکر کن که بهت بچه میده و سالمی مامان من الان بیشتر از ...

مامانت چرا؟چندتا داره مگه؟