2737
2739

بردیم دکترپوست گف شبیه اگزماس ولی اون نیست دوتاکرم داد گفت صبح و شب بزن ولی تاثیری نداره.روز به روز بزرگ ترمیشع.

دخترم دوسالشع

فقط 8 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هرکی خواست دورازجون سوارت بشه جوری بزنش زمین که دیگه پانشه چون اگ پاشد دیگه ول کن نیس .🌴🍁تواین دورو زمونه یاباید گرگ باشی بِدَری یا بره باشی و دریده شی�🍂🍂🌷🌾�🐲🐲🐎🐏🍂🍂🌿 🍂🌷🌐�.👊خلاصه کلام من دل خوشی از این جماعت ندارم😠😔😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ببرش ی دکتر بهتر خدایی نکرده نمونه روی پوست بچه

فقط 18 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا میشه پسرمو بهم برگردونی پسرم ۳۹ هفته و۵ روزش بود ک قلبش برای همیشه وایساد😭😭
2738
روی لپش نخوابیده یا حشره نیشش زده باشه

نه بابا یک ماهه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هرکی خواست دورازجون سوارت بشه جوری بزنش زمین که دیگه پانشه چون اگ پاشد دیگه ول کن نیس .🌴🍁تواین دورو زمونه یاباید گرگ باشی بِدَری یا بره باشی و دریده شی�🍂🍂🌷🌾�🐲🐲🐎🐏🍂🍂🌿 🍂🌷🌐�.👊خلاصه کلام من دل خوشی از این جماعت ندارم😠😔😔

ببین استار من تجربه ی خودمو میگم.... یکی از نزدیک امون بالای ابروش هنین شکلی بود دقیقا همینجوری.... رفت دکتر عمومی، دکترگفت یه نوع قارچه، دارو و کرم مخصوص اونو داد و بعدش خیلی راحت خوب شد. 

گاهی نمیشود که نمیشود...      گاهی نگفته قرعه به نام تو می شود...
اسم کرمش چیه؟ اهل کجایی بهت آدرس دکتر بدم ببری

ما اهل آذربایجان شرقی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706