2733
2739

مانتو با پارچه لمه خوب میشه یا ن البته مانتو مجلسی ها

❤هلن کوچولوی عزیزم دورت میگردم با همه وجودم❤

لمه از مد افتاده

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من یه لمه و تور دارم خیلی شیکه 

فقط 10 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همه امید مامان👼به سلامت و به موقع بیا بغلمون دورت بگردم🤰🫀💋خدایا شکرت که جواب دل شکسته امو دادی👶💙🧿تیکر تولد تنها دلیل زندگی مامانش 🫀
2728
لمه از مد افتاده

خب من اضافه وزن دارم به نظرتون چه پارچه ای استفاده کنم که حالت نرم و افتاده باشه که کشیده تر نشونم بده؟

❤هلن کوچولوی عزیزم دورت میگردم با همه وجودم❤

یه بخشهایی ازمانتولمه کاربشه،،،قشنگ میشه منتها لمه باکیفیت وشیک، ،،نه کل مانتو لمه باشه خوب نمیشه،،

شانه ات رادیر آوردی،،،سرم را باد برد،،خشت خشت و آجرآجر،پیکرم راباد برد،،،،من بلوطی پیربودم پای یک کوه بلند،،،نیمم آتش سوخت،،،نیم دیگرم راباد برد،،،،ازغزلهایم فقط خاکستری مانده به جا،،،،بیتهای،روشن و شعله ورم را باد برد،،،باهمین نیمه،همین معمولی ساده بساز،،دیرکردی  نیمه ی عاشقترم را بادبرد،،،بال کوبیدم قفس رابشکنم،،عمرم گذشت،،،،وانشد بدتر از آن،،بال و پرم را باد برد 
2738
خب من اضافه وزن دارم به نظرتون چه پارچه ای استفاده کنم که حالت نرم و افتاده باشه که کشیده تر نشونم ب ...

الان جرجت و ابر و بادی رو بورسه که ابرو بادی چاق نشون میده جرجت واسه شما خوبه

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍
2706