2733
2734

مانتو با پارچه لمه خوب میشه یا ن البته مانتو مجلسی ها

❤هلن کوچولوی عزیزم دورت میگردم با همه وجودم❤

لمه از مد افتاده

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من یه لمه و تور دارم خیلی شیکه 

فقط 10 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همه امید مامان👼به سلامت و به موقع بیا بغلمون دورت بگردم🤰🫀💋خدایا شکرت که جواب دل شکسته امو دادی👶💙🧿تیکر تولد تنها دلیل زندگی مامانش 🫀
2731
لمه از مد افتاده

خب من اضافه وزن دارم به نظرتون چه پارچه ای استفاده کنم که حالت نرم و افتاده باشه که کشیده تر نشونم بده؟

❤هلن کوچولوی عزیزم دورت میگردم با همه وجودم❤

یه بخشهایی ازمانتولمه کاربشه،،،قشنگ میشه منتها لمه باکیفیت وشیک، ،،نه کل مانتو لمه باشه خوب نمیشه،،

شانه ات رادیر آوردی،،،سرم را باد برد،،خشت خشت و آجرآجر،پیکرم راباد برد،،،،من بلوطی پیربودم پای یک کوه بلند،،،نیمم آتش سوخت،،،نیم دیگرم راباد برد،،،،ازغزلهایم فقط خاکستری مانده به جا،،،،بیتهای،روشن و شعله ورم را باد برد،،،باهمین نیمه،همین معمولی ساده بساز،،دیرکردی  نیمه ی عاشقترم را بادبرد،،،بال کوبیدم قفس رابشکنم،،عمرم گذشت،،،،وانشد بدتر از آن،،بال و پرم را باد برد 
2738
خب من اضافه وزن دارم به نظرتون چه پارچه ای استفاده کنم که حالت نرم و افتاده باشه که کشیده تر نشونم ب ...

الان جرجت و ابر و بادی رو بورسه که ابرو بادی چاق نشون میده جرجت واسه شما خوبه

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍
2706